„Lietuvos ryto“ puolimo mašina dar kartą pervažiavo „Nižnij Novgorod“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2-2) komanda Europos taurės „Top 16“ etape pasiekė antrąją triuškinančią pergalę iš eilės.

Sostinės ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 99:73 (22:17, 29:17, 20:25, 28:14) dar kartą sumindė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1-3).

Šios komandos praėjusią savaitę susitiko Žemutiniame Naugarde ir tuomet Tomo Pačėso auklėtiniai varžovus sutriuškino 97:63.

Tomo Pačėso kariauna nuo varžovų pabėgo antrajame kėlinyje, o atsitiesusi po nesėkmingo trečiojo ketvirčio nesunkiai išsprendė visas problemas per paskutines 10 minučių.

Į priekį „Lietuvos rytą“ vedė geriausias karjeros rungtynes šioje komandoje sužaidęs Laimonas Kisielius, kuris per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai).

„Lietuvos rytas“: Laimonas Kisielius 24, Drew Gordonas 17 (10 atk. kam.), Davidas Loganas ir Corey Fisheris po 14.

„Nižnij Novgorod“: Petras Gubanovas 17, DeAndre Kane‘as ir Kenny Boytonas po 14.