Lietuvos šešiolikmečių merginų krepšinio rinktinė nugalėjo suomes

2015-07-26 19:14
LKF nuotr.

Europos čempionatui Makedonijoje besiruošianti Lietuvos šešiolikmečių (U-16) merginų rinktinė Kaune sužaidė kontrolines rungtynes su Suomijos bendraamžėmis. Po atkaklios kovos Daliaus Ubarto auklėtinės privertė pasiduoti viešnias rezultatu 57:55 (13:4, 10:16, 15:13, 19:22).

Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (58:42), kiek tiksliau metė dvitaškius ir tritaškius, bet suklydo net 42 kartus, kai tuo tarpu varžovės 27.

Rezultatyviausia lietuvių gretose buvo Klaudija Serkevičiūtė, pelniusi 18 taškų (6 atk.kam.).

15 taškų pridėjo Karolina Kazočiūnaitė, 10 - Gabija Šegždaitė.

Viešnių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kia Vaalavirta (11 tšk.) bei Jasmina Jones (8 taškai).

Lietuvės itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dešimties minučių pirmavo 9 taškais (13:4), bet antrajame kėlinyje varžovės išlygino žaidimą ir prasidėjus didžiajai pertraukai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (20:23).

Antroje mačo dalyje vyko atkakli kova, tačiau kiek tiksliau žaidusios lietuvės iškovojo pergalę.