LMKL čempionės rungtynių pabaigoje palaužė „Fortūną“

2015-02-17 18:19
LMKL inf.

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pergalę po dramatiškos kovos šventė Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ (12/12), kuri svečiuose 55:50 (11:10, 12:12, 14:13, 18:15) pranoko Klaipėdos „Fortūną“ (13/11).

Pirmajame ketvirtyje 5 taškų pranašumą buvo įgijusios vilnietės (11:6), tačiau 4 Robertos Mizgerytės taškai leido „Fortūnai“ po pirmųjų dešimties minučių turėti vos minimalų deficitą – 10:11.

Antrajame kėlinyje į priekį vėl pabėgusi buvo „Kibirkštis-VIČI“ (21:15), bet 6 taškais atsakiusios klaipėdietės rezultatą išlygino – 21:21. Prieš antrąją rungtynių dalį vilnietės ir vėl buvo žingsneliu priekyje – 23:22.

Apylygė kova vyko ir antroje rungtynių dalyje. Įpusėjus ketvirčiui vilnietės pirmavo 33:27, bet atkarpą 8:0 sužaidusi „Fortūna“ ne tik varžoves pasivijo, bet ir išsiveržė į priekį – 35:33. Visgi 4 taškais atsakė Nyshia Hammonds ir leido „Kibirkščiai-VIČI“ būti priekyje – 37:35.

Lemiamas ketvirtis sėkmingiau prasidėjo vilnietėms, kurios ir vėl pabėgo į priekį – 43:37, tačiau „Fortūna“ sėkmingai sužaidė puolime ir varžoves prisivijo – 42:43. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, po Eglės Šniokaitės dvitaškio, vilnietės ir vėl atsiplėšė – 51:44, o Daugilė Šarauskaitė, likus žaisti 30 sekundžių, persvarą dar labiau padidino – 53:44. Nors per likusį laiką Marina Solopova spėjo pelnyti net 5 taškus, tačiau „Fortūnai“ LMKL čempionių pasivyti nebepavyko.

„Fortūna“: M.Solopova (5 per. kam.) 16, M.Grigalauskytė (9 atk. kam.) 10, R.Mizgerytė 9, K.Druskytė 8.

„Kibirkštis-VIČI“: N.Hammonds (6 rez. perd.) 12, D.Šarauskaitė (19 atk. kam.) ir E.Šniokaitė (5 rez. perd.) po 10.