Marijampolietės parklupdė LMKL čempionate be pralaimėjimų žengusią "Uteną"

2015-02-07 07:33
BNS inf.
"Sūduvos" klubo nuotr.

Nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė iki tol be pralaimėjimų žygiavusi "Utenos" (20 pergalių ir 1 pralaimėjimas) komanda, kuri išvykoje 75:93 (23:18, 26:24, 11:25, 15:26) nusileido Marijampolės "Sūduvos" (15 pergalių ir 6 pralaimėjimai) krepšininkėms.

Šioje dvikovoje "Utena" vertėsi be vienos iš lyderių Sandros Linkevičienės. Debiutines rungtynes sužaidė tik antradienį į Lietuvą atvykusi amerikietė Hollie Mershon.

Pirmajame kėlinyje prabėgus kiek daugiau nei 5 minutes marijampolietės dar pirmavo (14:11), bet pralaimėjo atkarpą 0:8 ir į priekį išsiveržė "Utena" - 19:14. Viešnių pranašumas nepakito ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių - 23:18.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką, bet visą laiką priekyje išliko "Utenos" ekipa, kuri pirmavo ir įpusėjus mačui - 49:42.

Po didžiosios pertraukos Alfredo Vainausko auklėtinės pasižymėjo dvitaškiu (51:42), bet pralaimėjo 3 minučių atkarpą 0:12 ir priekyje jau atsidūrė "Sūduva" - 54:51. Po Hollie Mershon taiklių baudų skirtumas buvo 2 taškai (60:62), tačiau per likusias 2 minutes taškus rinko tik šeimininkės - 67:60.

Lemiamame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms "Sūduva" pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 73:63. Nors "Utena" buvo keliskart priartėjusi, bet Rimvydo Samulėno treniruojama komanda išlaikė persvarą ir šventė pergalę.

"Sūduva": S.Baliutavičiūtė 22 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), R.Milieškienė 20 (5 atk. kam.), S.Okockytė 13, D.Saurazaitė 11, I.Šalkauskė 10, S.Dukate 9 (5 atk. kam.).

"Utena": H.Mershon 15, E.Šulčiūtė 13 (10 atk. kam.), G.Šniokaitė 12, E.Šikšniūtė 11 (6 atk. kam.), K.Alminaitė 9 (12 atk. kam.).LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):