Klaipėdos „Neptūnas“ per sezoną autobuse praleidžia kur kas daugiau laiko nei bet kuri kita LKL komanda. Tinklalapio „BasketNews.lt“ atlikti skaičiavimai parodė, kad klaipėdiečiai nuvažiuoja pusantro karto daugiau kilometrų nei bet kuri kita komanda.
Klaipėdiečiai per šį LKL sezoną, vien žaisdami reguliariajame sezone, nuvažiuos 8860 kilometrų. Antroje vietoje esanti komanda, Utenos „Juventus“, autobusu nuvažiuos 5796 kilometrus.
Mažiausiai laiko autobuse praleidžia Kėdainių „Nevėžis“ (3914 km) ir Kauno „Žalgiris“ (4214 km).
Tokie rezultatai gauti skaičiuojant atstumus tarp miestų pagal „Google Maps“ duomenis. Skaičiavimui buvo pasirenkami „Google“ rekomenduojami greičiausi arba trumpiausi maršrutai.
Komandos per sezoną du kartus vyksta į kiekvieną varžovų areną.
Ilgiausiai kelionė trunka tarp dviejų daugiausiai keliaujančių miestų atstovų – Klaipėdos ir Utenos. Trumpiausias kelias tarp šių miestų į abu galus, anot „Google Maps“, yra 650 kilometrų. Tokiu atveju kelionė į vieną pusę, nestojant, trunka 3 val 37 minutes.
Antra ilgiausia kelionė – tarp Vilniaus ir Klaipėdos. Į abu galus per tokią kelionę suvažinėjama 616 kilometrų.
Trumpiausiai trunka kelionė tarp Prienų ir Alytaus – į abu galus – vos 62 kilometrai. Tarp Kauno ir Prienų į abu galus – 77 kilometrai.
Naujausi komentarai