"Neptūnas" Eurolygoje debiutavo pralaimėjimu "Laboral Kutxa" krepšininkams

2014-10-15 20:16
Š.Dužino/bcneptunas.lt nuotr.

Debiutas Eurolygoje Klaipėdos "Neptūnui" nebuvo sėkmingas. Trečiadienį uostamiesčio krepšininkai svečiuose turėjo pripažinto Vitorijos "Laboral Kutxa" komandos pranašumą - 69:88 (15:20, 15:17, 20:24, 19:27).

Pirmuosius du taškus pelnė San Emeterio. Klaipėdietis Donatas Zavackas tritaškiu persvėrė rezultatą svečių naudai - 2:3.

2 min. aikštės šeimininkai pirmavo 6:3.  4 min. Simas Galdikas vėl išvedė į priekį "Neptūną" - 6:7.

Pirmojo kėlinio viduryje "Laboral Kutxa" įgijo 5 taškų persvarą - 12:7.  7 min. uostamiesčio krepšininkai priartėjo - 15:13. Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai atsilikinėjo 15:20.

14 min. Ispanijos klubas turėjo 8 taškų persvarą - 25:17. Vis dėlto aikštės šeimininkams nutolti nepavyko, jie pirmavo nedidele persvara: 28:24, 33:28. Komandos išėjo ilsėtis "Laboral Kutxa" pirmaujant 37:30.

Iki pertraukos aikštės šeimininkams daugiausia taškų pelnė Davisas Bertanis (11) ir Tornike Šengelia (7). Klaipėdos komandoje rezultatyviausiai žaidė Donatas Zavackas (7) ir Simas Galdikas (6).

Trečiojo kėlinio pradžia Lietuvos ekipai susiklostė nesėkmingai. Aikštės šeimininkai po truputį tolo: 44:34, 48:34. Po trijų kėlinių klaipėdiečiai atsilikinėjo 11 taškų skirtumu - 50:61.

Paskutinis ketvirtis LKL vicečempionams susiklostė itin nesėkmingai. „Laboral Kutxa“ surengė spurtą ir nutolo - 72:54, o mačą laimėjo 88:69.

Klaipėdos komandai visiškai nekrito tritaškiai. "Neptūnas" pataikė vos 4 iš 26 tolimų metimų.

Rezultatyviausi

„Laboral Kutxa“: Davisas Bertanis 20, Thomasas Heurtelis 13,Tornike Šengelia ir Fernando San Emeterio po 12.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 17, Simas Galdikas 11, Valdas Vasylius 8, Martynas Mažeika ir Mustafa Shakuras po 7, Deividas Gailius 6, Arnas Butkevičius ir Egidijus Dimša po 4, Justas Sinica 3, Mindaugas Girdžiūnas 2.