P. Danusevičius įkvėpė šiauliečius triuškinančiam serijos išlyginimui

Itin intriguojančioje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio poroje įsivyravo lygybė.

Šiaulių „Šiauliai-7bet“ namie 88:66 (25:19, 18:14, 22:18, 23:15) nugalėjo Jonavos „CBet“ ir lenktynėse iki trijų pergalių atstatė „status quo“ (1:1).

Jonaviškiai rungtynes pradėjo penkiais taškais paeiliui, o priartėjus varžovus atvėsino Emmanuelio Lecomte‘o tritaškis. Paulius Danusevičius į tai iškart atsakė galingu dėjimu prasiveržus palei galinę liniją – 10:12. Rungtynių eigą pakeitė P.Danusevičiaus ir Isaiah Armwoodo tritaškiai – 20:15. Su pirmojo kėlinio sirena gaisrą tik prigesino Evaldas Šaulys – 19:25.

Issufas Sanonas keturiais taškais per vieną ataką sutvėrė dviženklį pranašumą – 33:22. Svečius išderino ir trečioji E.Lecomte‘o pražanga.

Panašus skirtumas išsilaikė iki ilgosios pertraukos, o ir po jos P.Danusevičius prisistatė dėjimu, nors iškart sulaukė Juano Palacioso atsakymo tritaškiu – 38:47. Martynas Varnas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, o netrukus užbaigė ir ataką „žemė–oras“ (59:43).

Paskutines jonaviškių viltis įpusėjus ketvirtajam kėliniui užgesino I.Sanonas – 76:55. Dar likus žaisti keturias minutes Virginijus Šeškus pakėlė nuo suolo rezervinius žaidėjus. Pirmuosius taškus LKL tolimu metimu pelnė ir Šiaulių talentas Mantas Litvinas.

Pirmąjį karjeros dvigubą dublį atliko tarp „Šiaulių-7bet“ lyderių įsiveržęs P.Danusevičius, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

Antano Sireikos auklėtiniai prastai metė iš toli (6/25, 24 procentų taiklumas), tačiau atsiėmė triuškindami varžovus kovoje dėl kamuolių (46:25). „CBet“ dažniau klydo (14) nei dalino rezultatyvius perdavimus (13).

Šeimininkai solidų pasirodymą surengė net ir be savo lyderio – komandai padėti negalėjo Jonathanas Elmore'as.

Trečiasis serijos mačas penktadienį vyks Jonavoje.

„Šiauliai-7bet“: Issufas Sanonas 19 (7/8 dvitaškių), Martynas Varnas 15 (0/4 tritaškių), Giedrius Staniulis 14 (6/8 dvitaškių), Nemanja Bezbradica 12, Paulius Danusevičius 11 (12 atk. kam.), ... , Donatas Sabeckis 3 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„CBet“: Edvinas Šeškus 12 (4 rez. perd.), Evaldas Šaulys 11, Jeffery Garrettas 10, Emmanuelis Lecomte‘as (4 rez. perd.) ir Juanas Palaciosas (8 atk. kam.) po 9.

Šiame straipsnyje: LKLJonavos CbetŠiauliai