„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nusileido Samaros ekipai

2016-09-09 21:02

Antrą nesėkmę ketvirtosiose kontrolinėse rungtynėse patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vyrų krepšinio komanda, penktadienį namuose 81:84 (20:19, 19:19, 23:20, 19:26) nusileidę Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) krepšininkams.

Ramūnas Cvirka
Ramūnas Cvirka / Elijaus Kniežausko nuotr.

Pasak Pasvalio klubo pranešimo Ramūno Cvirkos auklėtiniams koją pakišo sudėtinga mačo pradžia, kurią pasvaliečiai pralaimėjo 2:13. Tiesa, netrukus „Pieno žvaigždės“ atsitiesė ir antrajame kėlinyje patys įgijo aštuonių taškų pranašumą (27:19).

Vėliau Rusijos klubas sumažino atsilikimą ir vėliau nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo iki pat mačo pabaigos.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai iš Samaros turėjo penkių taškų persvarą (74:69), tačiau pasvaliečiams varžovų pasivyti nepavyko ir „Krasnyje Krylja“ šventė pergalę.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Osvaldas Olisevičius, 14 – Andrejus Agafonovas, 13 – Steponas Babrauskas (7 atk. kam.), 12 – Egidijus Dimša.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Aleksejus Zozulinas (25 tšk.) ir Jevgenijus Fidii (17 taškų).

Šeštadienį komandos tarpusavy sužais dar kartą.