Prancūzijoje – „7bet-Lietkabelio“ krepšininkų nesėkmė

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (1-1) krepšininkai stojo į kovą dar viename Europos taurės mače. Šį kartą panevėžiečiai Prancūzijoje 73:86 nusileido Breso Burgo „JL“ (2-0) klubui, kuriame dirba lietuviai Marius Leonavičius ir Gintarė Katkutė.

Rungtynes keturiais taškais paeiliui pradėjo Benas Griciūnas, dvitaškį pridėjo ir Jamelas Morrisas (2:6). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui taikliu baudos metimu Alexandre'as Chassangas rezultatą išlygino (11:11). Kėlinį sėkmingai uždarė dvitaškį pataikęs Paulius Murauskas, padidinęs svečių pranašumą iki šešių taškų (18:24).

Antrajame ketvirtyje Panevėžio ekipai pavyko išlaikyti atotrūkį – po B. Griciūno ir Željko Šakičiaus taiklių metimų komandas skyrė aštuoni taškai (22:30). Visgi prieš pertrauką šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti, kuomet po tritaškį pataikė Maxime'as Courby ir Pierras Pelos (35:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje Vytenis Lipkevičius surinko penkis taškus iš eilės (38:40). Kova ir toliau vyko taškas į tašką, bet svečius iš Panevėžio iki kėlinio pabaigos likus porai minučių į priekį vėl išvedė tritaškį pataikęs Gyorgy Golomanas (52:55).

Lemiame ketvirtyje šeimininkai surengė aštuonių taškų spurtą be atsako (78:66). Breso Burgo komandai sėkmingai pavyko išlaikyti atotrūkį, kurį likus mažiau nei trims minutėms iki mačo pabaigos baudų metimais dar sumažino J. Morrisas keturiais taikliais baudų metimais (80:72). Visgi labiau priartėti svečiams nepavyko ir panevėžiečiai buvo priversti patirti pralaimėjimą.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be dėl sveikatos problemų žaisti negalėjusio Manto Rubštavičiaus.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais lapkričio 2 d. – į Panevėžį atvyks Klužo Napokos „U-BT“.