R. Giedraičio pastangų neužteko – „Olympiakos“ sutriuškino baskų klubą

Eurolygos sezoną itin lengva pergale pradėjo Pirėjo „Olympiakos“ (1-0) krepšininkai. Nuo mačo pradžios dominavęs Graikijos klubas namuose 75:50 (28:13, 19:9, 16:20, 12:8) sutriuškino Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (0-1).

„Olympiakos“ greitai įgijo dviženklę persvarą (20:7), o antrajame kėlinyje Pirėjo klubas ėmė traiškyti varžovus – susikrovė 29 taškų pranašumą (47:18).

Per pirmuosius du kėlinius „Baskonia“ pelnė 22 taškus.

Antroje mačo pusėje „Olympiakos“ išlaikė užtikrintą persvarą bei pasiekė įtikinimą pergalę.

Pirmąsias oficialias rungtynes su „Olympiakos“ apranga žaidęs Thomasas Walkupas per 15 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 3 naudingumo balus.

Lietuviai „Baskonia“ gretose buvo naudingiausi.

Į aikštę grįžęs Rokas Giedraitis per 31 minutę įmetė 15 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, gavo bloką, dusyk prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį prasižengė ir suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 16, Moustapha Fallas 11 (5/6 dvit.), Kostas Sloukas 10 (4 rez. perd.), Shaquielle'as McKissicas ir Kostas Papanikolaou po 8.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Matthew Costello 11 (9 atk. kam.), Stevenas Enochas 7.