Saratove vilčių neturėjęs "Lietuvos rytas" - ties prarajos riba

2015-12-02 18:15
basketnews.lt
V.Skaraičio/BFL nuotr.

Be gynybos Rusijoje žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2-6) dar labiau sukomplikavo savo situaciją kovoje dėl patekimo į kitą Europos taurės turnyro etapą.

Aurimo Jasilionio vadovaujama komanda svečiuose 92:109 (18:25, 17:27, 27:26, 30:31) nepasipriešino Saratovo „Avtodor“ (6-2) klubui.

Lietuvos vicečempionai žaidė be traumuotų Antano Kavaliausko bei Artūro Gudaičio, o persvara po krepšiais pasinaudoję šeimininkai dominavo ir buvo priekyje viso susitikimo metu.

Pirmajame kėlinyje sostinės ekipa dar mėgino kibti varžovams į atlapus, tačiau antrojo ketvirčio pabaigoje paleido 52 procentų taiklumu (12/23) atakavusią „Avtodor“ ekipą į priekį – 33:52.

Po ilgosios pertraukos krepšys atakuojant iš toli atsirišo ir „Lietuvos ryto“ žaidėjams, tačiau pakeisti mačo eigos tai nepadėjo – Traviso Petersono ir Jevgenijaus Kolesnikovo vedama Saratovo ekipa ir toliau nepaliaujamai tolo.

Paskutinį žodį rusai tarė ketvirtajame kėlinyje, pradėję jį spurtu 11:0 bei atitrūkę net 89:62. Likus žaisti apie 3 minutes šeimininkai jau pasiekė 100 pelnytų taškų ribą, o vilniečių deficitą kiek apkarpė tik paskutinėmis akimirkomis vieną tritaškį po kito į krepšį siuntęs Adas Juškevičius.

„Avtodor“: Travisas Petersonas 25, Jevgenijus Kolesnikovas 24, Paulas Stollas 12, Denisas Lukašovas 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Alanas Makijevas ir Artiomas Zabelinas po 10.

„Lietuvos rytas“: Nicolasas Laprovittola 21, Kšištofas Lavrinovičius 20, Adas Juškevičius ir Deividas Gailius po 12, Gediminas Orelikas 10, Marius Runkauskas 7.