A. Šikšniaus vedami pasvaliečiai pasiruošimo cikle pasiekė dar vieną pergalę

„Betsafe-LKL“ sezonui toliau besiruošiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo dar vieną pergalę draugiškose rungtynėse.

Pasvalyje vykusioje dvikovoje Gedimino Petrausko auklėtiniai 80:65 (20:13, 22:25, 21:12, 17:15) įveikė Mikolajivo MBC klubą.

Pasvaliečiai nuo varžovų iš Ukrainos pabėgo iškart po pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 15:3 (57:41), o po šios atkarpos priešininkai nebesugebėjo atsigauti.

„Pieno žvaigždes“ į priekį vedė Arvydas Šikšnius, pelnęs 21 tašką (4/5 dvit., 4/7 trit., 1/3 baud.). Puolėjas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“ LKL sezoną pradės rugsėjo 21-ąją dvikova Vilniuje su vietos „Rytu“.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 21 (4/5 dvit., 4/7 trit.), Johnas Gillonas 15 (4 rez. perd.), Sergejus Pavlovas 10 (5/7 dvit.), Paulius Petrilevičius 8 (7 atk. kam.), Laimonas Kisielius ir Edgars Lasenbergs po 7.

MBC: Maksimas Lutšenko 14, Jadarte Frye 12, Sergejus Priymakas 8.