Spurtu 18:1 čekus palaužę „Šiauliai-7bet“ – tarptautinio turnyro finale

„Šiauliai-7bet“ išsikovojo galimybę dalyvauti pirmajame šio sezono finale. Antano Sireikos auklėtiniai Vloclaveke vykstančiame Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finalo ketverte 84:73 (28:23, 23:20, 8:15, 25:15) nugalėjo Brno „Basket“ ir žengė finalą.

Finale šiauliečiai grumsis su Vloclaveko „Anwil“ ir Tartu „Ulikool“ poros nugalėtoju. Pastarasis pusfinalis vyks nuo 20 val.

Turnyro kova dėl trečios vietos įvyks ketvirtadienį nuo 17.30 val., o finalas – nuo 20 val.

Šiauliečiai gerai pradėjo rungtynes (9:2) ir iki pertraukos neišbarstė turėto pranašumo (51:43). Reikalai pablogėjo trečiajame kėlinyje, kurį Sireikos auklėtiniai pralaimėjo 8:15. Tai leido čekams sugrįžti į rungtynes.

Likus 7 minutėms Brno ekipa pirmavo 66:61, bet šiauliečiai užsikūrė. Lietuvos ekipa laimėjo atkarpą 18:1 ir įgijusi dviženklį pranašumą pasiekė pergalę (79:67).

Šiauliečiai šiame mače vertėsi be traumuoto Johno Elmore'o, o rungtynėms nebuvo registruoti ir Giedrius Staniulis, Nemanja Bezbradica.

„Šiauliai-7bet“: Arminas Urbutis 18, Paulius Danusevičius 17, Isaiah Armwoodas ir Martynas Varnas po 16, Donatas Sabeckis 10.

„Basket“: Jakubas Necas 12, Richardas Balintas ir Simonas Purslis po 11.