Sutvarkė formalumus: rimto pasipriešinimo nesulaukusi „Bucks“ žengė tolyn

Rytų konferencijos reguliaraus sezono nugalėtojai „Milwaukee Bucks“ pralaimėjo pirmąsias serijos rungtynes, tačiau greitai sugrįžo į sau įprastas vėžes ir po dar vienos pergalės 118:104 (26:21, 41:29, 23:29, 28:25) prieš „Orlando Magic“ serijoje triumfavo 4:1 bei žengė į Rytų konferencijos pusfinalį.

Atrodė, kad tai bus dar vienas lengvas pasivaikščiojimas, kuomet po nuostabaus antrojo ketvirčio Milvokio klubas trečiojo kėlinio pradžioje susikrovė rekordinę 20 taškų persvarą (71:51), tačiau po solidžios tritaškių serijos ketvirtajame kėlinyje „burtininkai“ kilo į paskutinį šturmą šiame sezone.

Po Evano Fournier tritaškio komandas skyrė vos vienas taiklus metimas (93:96), tačiau „burbulo“ šeimininkų jėgos išseko, o tuo pasinaudoję „Bucks“ dar kartą galingai spurtavo ir įsirašė savo vardą tarp keturių stipriausių Rytų konferencijos komandų.

Mike'as Budenholzeris vienintelį Khrisą Middletoną aikštėje laikė daugiau nei 30 minučių, o rungtynes su dviženkliu taškų skaičiumi Milvokio ekipoje baigė šeši krepšininkai.

Dar vieną dominuojantį pasirodymą surengė Giannis Antetokounmpo. Graikas per 28 minutes pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud.) ir atkovojo net 17 kamuolių.

Beje, Giannis tapo tik antruoju NBA krepšininku, kuris atkrintamųjų serijoje turėjo bent 30 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų vidurkius.

Arti trigubo dublio šįsyk buvo K.Middletonas – 21 taškas, 10 kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“ Rytų konferencijos pusfinalyje kausis su „Miami Heat“, o kitą porą sudarys „Toronto Raptors“ ir „Boston Celtics“.

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28, Khrisas Middletonas 21, Brookas Lopezas 16 (7 atk. kam.), Marvinas Williamsas 12 (7 atk. kam.), George'as Hillas 11, Ericas Bledsoe 10 (8 rez. perd.).

„Orlando Magic“: Nikola Vucevičius 22 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), Evanas Fournier 18, D.J.Augustinas 15, Markelle Fultzas 14 (5 rez. perd.), Terrence'as Rossas 13 (6 atk. kam.).