A. Švedo šou neužteko: R. Kurtinaičio auklėtiniai neatsilaikė prieš „Maccabi“

Pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre Maskvos „Chimki“ (0-5) ir toliau lieka be pergalių. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose per pratęsimą 87:89 (18:16, 15:20, 22:22, 26:23, 6:8) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (2-3) krepšininkams.

Rusų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Švedo sugrįžimas. Gynėjas per 44 ant parketo praleistas minutes pelnė 32 taškus (3/11 dvit., 6/12 trit., 8/8 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 8 kartus suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, Angelo Caloiaro pataikė du sudėtingus tritaškius iš eilės, tuo pačiu atsakė Švedas ir likus minutei „Chimki“ susikrovė 5 taškų pranašumą (81:76)

Likus 30 sekundžių Scottie Wilbekinas pelnė dvitaškį, „Maccabi“ apsigynė, o Tyleris Dorsey smeigė tritaškį, taip išlygindamas rezultatą (81:81). Paskutinis Švedo metimas buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Iki pratęsimo pabaigos likus 2 minutėms Elijah Bryantas smeigė du tritaškius paeiliui ir išvedė „Maccabi“ į priekį (87:85).

Likus 10 sekundžių Wilbekinas realizavo vieną baudą (87:85), o paskutinis „Chimki“ bandymas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas.

„Maccabi“ į pergalę atvedė Dorsey. Gynėjas per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/13 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Į „Chimki“ gretas taip pat sugrįžo Janis Timma, Gregas Monroe ir Jordanas Mickey.

Ant parketo grįžęs Monroe produktyviai išnaudojo ant parketo praleistą laiką ir per 16 minučių pelnė 15 taškų (6/12 dvit), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Su apranga buvo, bet aikštelėje nepasirodė po izoliacijos prie ekipos prisijungęs Ericas McColumas.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (6/12 trit., 11 rez. perd., 8 kld.), Gregas Monroe 15 (6 atk. kam.), Devinas Bookeris 14 (12 atk. kam.), Jordanas Mickey 8 (6 atk. kam.).

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 26 (8/13 trit.), Ante Žižičius 16 (5 atk. kam.), Angelo Caloiaro 15 (10 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 12 (6 rez. perd.), Elijah Bryantas 10 (5 atk. kam.), Othello Hunteris 9 (5 atk. kam.).