T. Sedekerskis žaidė prieš CSKA, bet liko be pergalės

2016-11-25 21:58

Eurolygos lyderiai Maskvos CSKA krepšininkai (8-1) pasiekė dar vieną pergalę, penktadienį Rusijos sostinėje 112:84 (17:27, 32:19, 34:23, 29:15) sutriuškinę Vitorijos „Baskonia“ komandą (5-4), kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis.

cskabasket.com nuotr.

18-metis lietuvis žaidė beveik 8 minutes Eurolygos rungtynėse Maskvoje, bet nuveikė nedaug. Jis prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

Nors baskai gerai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, vėliau jiems teko stebėti Milošo Teodosičiaus šou.

CSKA įžaidėjas iš Serbijos pelnė 34 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. M.Teodosičius surinko net 43 naudingumo balus rungtynėse, kuriose Eurolygos čempionai ir be traumuoto gynėjo Nando De Colo įtvirtino savo lyderystę šio sezono lentelėje.

CSKA: M.Teodosičius 34 (5/6 tritaškių, 10 rez. perd.), V.Fridzonas 14, J.Augustine'as 13.

„Baskonia“: R.Beaubois 19, Sh.Larkinas 18, A.Hanga 12, T.Šengelija 10.

Kitose Eurolygos rungtynėse penktadienį Stambulo „Galatasaray“ krepšininkai (3-6) Turkijoje 78:64 (17:16, 22:19, 22:13, 17:16) įveikė „Barcelona“ komandą (4-5).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė amerikietis Blake'as Schilbas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. „Galatasaray“ kovoje dėl atšokusių kamuolių pranoko traumų praretintą Katalonijos ekipą net 41:26.

„Barcelona“ smuko į Eurolygos rikiuotės dvyliktąją vietą ir tik per vieną poziciją lenkia Kauno „Žalgirį“ (3-6). „Galatasaray“ yra 14-as.

„Galatasaray“: B.Schilbas ir S.Guleras po 18, V.Micovas 15, A.Tyusas 12, T.Pleisas 4 (11 atk. kam.)

„Barcelona“: T.Rice'as 22, S.Perperouglou 9, J.Dorsey ir B.Olesonas po 7.