Trys lietuviai dviem Latvijos vyrų krepšinio klubams pelnė 37 taškus

2014-01-12 12:23
AFP nuotr.

Dvyliktą pergalę devynioliktose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo penktą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu, svečiuose 70:63 (17:17, 19:10, 16:10, 18:26) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančius „BA Turiba“ (6 pergalės ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 32 žaidimo minutes (31:41) A.Mažutis pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Artis Ate'as, 13 – Renaras Magone, 12 – Kristapas Migliniekas.

Aštuntą vietą pirmenybėse užimanti „BK Saldus“ (8/12) ekipa su Mindaugu Stašiu ir Raimundu Daniu išvykoje 60:97 (23:29, 7:24, 17:23, 13:21) pralaimėjo antrojoje pozicijoje esančiai Ventspilio „BK Ventspils“ (12/1) komandai.

M. Stašys į nugalėtojų krepšį įmetė 16 taškų, gynyboje sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 8 kartus suklydo bei sykį prasižengė. Per 31 su puse žaidimo minutės (31:25) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4, 6 dvitaškius iš 8 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

R.Danio sąskaitoje – 10 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 4/7, baudos 2/4) taškų, 4 gynyboje atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir 2 pražangos (30 min. 50 sek.).

Rezultatyviai svečių gretose žaidė ir Nauris Miezis – 14 taškų.

Latvijos krepšinio lygoje pirmauja visus penkis mačus laimėjęs šalies čempionas Rygos VEF klubas, kurį treniruoja Ramūnas Butautas.