Vokietijos krepšinio pirmenybėse du lietuviai pelnė 27 taškus

2015-05-01 09:06
BNS inf.
"Telekom Baskets" ekipa pralaimėjo "Ratiopharm" krepšininkams
"Telekom Baskets" ekipa pralaimėjo "Ratiopharm" krepšininkams / telekom-basket-bonn.de nuotr

Vienuoliktą pralaimėjimą Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių XXXIV turo rungtynėse patyrė ketvirtą vietą aštuoniolikos komandų turnyro reguliariajame sezone užėmęs Bonos "Telekom Baskets" klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu, namuose 87:93 (28:30, 19:13, 20:26, 26:19) nusileidęs būsimiems varžovams pirmajame atkrintamųjų varžybų etape - penktojoje pozicijoje likusiems Ulmo "Ratiopharm" (21 pergalė ir 13 pralaimėjimų) krepšininkams.

T. Klimavičius šįsyk nebuvo registruotas mačui, o B. Veikalas šeimininkams pelnė 9 taškus, sugriebė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir prasižengė 3 sykius. Per 22 žaidimo minutes (21:52) jis pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 3 dvitaškius metimus iš 4.

Rezultatyviau už lietuvį pralaimėjusiųjų gretose žaidė Dirkas Maedrichas (17 tšk.), Ryanas Brooksas (15 tšk.), Angelo Caloiaro (13 tšk.) ir Steve'as Wachalskis (12 taškų).

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Ianas Vougiukas, 17 - Brionas Rushas, 11 - Peras Guenteris.

Septynioliktąją poziciją šį sezoną užėmusi ir vietą šalies elite praradusi Lauryno Samėno Tryro TBB (8/23) ekipa, kuriai už įvairius reglamento pažeidimus buvo minusuoti aštuoni įskaitiniai taškai, paskutiniame reguliariojo sezono susitikime namuose 89:81 (15:16, 26:24, 23:25, 25:16) nugalėjo dvyliktojoje pozicijoje likusį "Mitteldeutcher BC" (14/20) klubą.

Pakiliai sezoną baigęs lietuvis nugalėtojams pelnė 18 taškų, sugriebė 1 kamuolį ir trissyk prasižengė. Per 23 su puse minutės (23:24) L.Samėnas pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 3 bei visus 8 baudų metimus.

Vokietijos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną laimėjo Bambergo "Brose Baskets" komanda - 28 pergalės ir 5 pralaimėjimai.