„Vyčio“ nepasiviję jonaviečiai patyrė antrąją nesėkmę NKL ketvirtfinalio serijoje

2016-04-07 17:39
DMN inf.
NKL nuotr.

Pralaimėjimą trečiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio etapo serijos rungtynėse patyrė Jonavos „Petrochema-Dextera“ svečiuose 82:86 (22:24, 22:20, 19:24, 19:18) nusileidusi Šakių „Vyčio“ krepšininkams.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:2 Šakių „Vyčio“ naudai. Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Jonavoje.

Trečiosios NKL ketvirtfinalio serijos rungtynės prasidėjo lygiu abiejų komandų žaidimu. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai, vedami Henriko Vorotnikovo ir Tomo Milinsko, pirmą kartą į priekį išsiveržė antrojo kėlinio 7 minutę (36:34). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (44:44).

Reikalai neigiama linkme svečiams ėmė krypti trečiajame ketvirtyje. Po Dominyko Domarko tritaškio ekipas skyrė septyni taškai (46:53, 23 min). „Petrochema-Dextera“ ėmė vytis varžovus ir po Justo Vazalio tritaškio jonaviečiai atsiliko tik dviem taškais (54:56, 25 min). Nepaisant sumažinto atsilikimo, svečiams nepavyko gynyboje atlaikyti dar vienos „Vyčio“ puolimo bangos, kuris sukrovė šeimininkams 9 taškų persvarą (59:68, 29 min). Kėlinio pabaigoje Tado Sebežiovo baudų metimai kiek pagerino jonaviečių padėtį (63:68).

Ketvirtojo kėlinio metu Šakių klubas neprileido arti jonaviečių, o įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė 7 taškai (67:74, 35 min). Jonaviečių situacija tapo dar prastesnė, kuomet du Dominyko Domarko baudų metimai padidino „Vyčio“ pranašumą iki 9 taškų (71:80, 38 min).

„Petrochema-Dextera“ nepalūžo ir daugiausiai T.Sebežiovo pastangomis sumažino atsilikimą iki trijų taškų (77:80). Šeimininkai vėl nutolo ir likus žaisti 12 sekundžių Nerijaus Zabarausko auklėtiniai kontroliavo situaciją (79:85). Jonaviečių viltis kiek atgaivino tris baudų metimus realizavęs J.Vazalis (82:85), tačiau pražanga sustabdytas D.Domarkas realizavo vieną baudos metimą, o per paskutines keturias mačo sekundes svečiams suorganizuoti atakos nepavyko.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Tomas Milinskas 21 taškas, Henrikas Vorotnikovas 17, Tadas Sebežiovas ir Justas Vazalis po 12, Karolis Šarukas, Lukas Grabauskas, Dainius Gulbinas ir Evaldas Aniulis po 4, Ričardas Verbickas 3, Vytautas Kružikas 1, Tomas Rimša ir Mintautas Bulanovas nerungtyniavo.

Šakių „Vytis“: Dominykas Domarkas 23 taškai, Marijus Užupis 22, Paulius Beliavičius 12, Marijus Užupis 10.