A. Veryga sukritikavo A. Dulkio inicijuojamą reformą: nieko nesupratau

 • Teksto dydis:

Buvęs sveikatos apsaugos ministras teigia nieko nesuprantąs apie Arūno Dulkio paskelbtą sveikatos priežiūros įstaigų reformą.

„Yra bendros skambios frazės: bus geriau, pacientai greičiau kažkur pateks, bus trumpesnės eilės, bus geresnė kokybė“, – žurnalistams Seime teigė A. Veryga.

„Valstiečiams“ priklausančio politiko teigimu, jis nieko apie žadamą reformą nesuprato ir iš ministro A. Dulkio komentarų šia tema. Apie planuojamas pertvarkas A. Dulkys kalbėjo trečiadienį, Vyriausybei pritarus gydymo įstaigų tinklo reformos projektui.

„Vakar pažiūrėjau ministro komentarus po Vyriausybės... Nuoširdžiai – nieko nesupratau. Apie viską, apie kažkokius konsiliumus. Tiesą sakant, jei tu supranti, ką darai, tai gali žmonėms paprasta žmonių kalba ir paaiškinti, ką tu nori padaryti“, – teigė A. Veryga ir pažymėjo, kad daugelis A. Dulkio komentarų tiesiog netelpa į elementarią logiką.

Tiesą sakant, jei tu supranti, ką darai, tai gali žmonėms paprasta žmonių kalba ir paaiškinti, ką tu nori padaryti.

„Kalbama apie eilių trumpinimą, bet paslaugos iš stacionaro keliamos į ambulatorinę grandį, kur ir taip yra eilės. Į ligoninę eilių praktiškai nėra. Žmonės, kad atsigultų į ligoninę, eilėse nestovi. Jie laukia eilėse ambulatorinių konsultacijų. Perkeli iš stacionaro į ambulatoriją ir sakai, kad sutrumpės eilė... Ir dar paaiškini, kad eilė sutrumpės, nes sutvarkys internetinę registracijos sistemą. Kokia čia logika, niekaip nesuprantu“, – tvirtino „valstietis“ ir suabejojo, ar tai, apie ką kalba dabartinė Sveikatos apsaugos ministerija, galima vadinti reforma.

„Sakoma, jog nebus jokios prievartos: kas kaip norės, tas taip galės daryti. Vos ne kas antru žodžiu tai pakartojama. Kodėl tai vadinti reforma, kai nėra jokio matymo“, – apibendrino A. Veryga.

Vyriausybė trečiadienį pritarė gydymo įstaigų tinklo reformos projektui, numatančiam esminius pokyčius regioninėse gydymo įstaigose. Vyriausybei patvirtinus reformos projektą, dėl to dar turės apsispręsti Seimas.

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtame projekte, šiomis reformomis siekiama užtikrinti kokybiškų ir saugių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą visiems Lietuvos gyventojams, nepaisant jų gyvenamosios vietos, socialinės ar ekonominės padėties.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>>>>>>AIVAI

>>>>>>>>AIVAI portretas
AIVA,TAUTOS ,,TĖVAS'' PRAŠOVĖ PRO ŠALĮ....KRIZĖ...NĖRA DARBO JĖGOS...SENJORAI TURĖS DIRBTI KOL DARBO VIETOJE NUMIRS NES NEPAJĖGŪS BĖKT IŠ NUSTEKENTOS LIETUVOS.....KŪRĖ KŪRĖ STATĖ STATĖ IR VISKAS GRIUVO....PAGAL TURIMĄ PLANĄ.....REZULTATAS 0....KAS TOLIAU....NARKOTIKAI IR ŽMOGAUS ORGANAI--BIZNIS DAR NEIŠVYSTITAS...

Aiva

Aiva portretas
Taigi ar negirdėjote kaip sakė tautos ,,tėvas" vienoje laidoje-kuo daugiau išmirs antivakserių - runkelių tuo valstybei bus geriau. Tačiau tauta galvoja,kad kuo mažiau Lietuvoje liks KGB-istų, gal, į Lietuvą sugrįš demokratija.

Saule

Saule portretas
O ka cia suprasti? ES skiria finansavima siai reformai, Dulkys uoliai vykdo. Idomu koks ES interesas tokioms reformoms? Teko skaityti, kad Prancuzijoje vyksta kazkas panasaus, ir vyko mediku protestai del planuojamu naikinti provincijos ligoniniu.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių