KTU siekia sudominti jaunimą technikos mokslais

Kauno technologijos universiteto Karjeros centras penktus metus iš eilės vykdo projektą „Be baimės universiteto ir karjeros link", skirtą vyresniųjų klasių moksleiviams.

Projekto tikslas - aplankyti įvairias šalies mokyklas ir supažindinti 11-12 klasių moksleivius su Kauno technologijos universitetu (KTU), būsimos karjeros galimybėmis, taip pat pristatyti perspektyvias šalies įmones, kuriose, įgijus aukštąjį išsilavinimą, galima sėkmingai įsidarbinti.

Šiais metais 12 žmonių komanda lankysis Kauno ir Panevėžio apskričių mokyklose. Su moksleiviais bendraus KTU studentai, kurie pristatys moksleiviams studijų galimybes, supažindins su priėmimo į universitetą sąlygomis, papasakos apie tradicinius studentų laisvalaikio renginius, pasidalins kita moksleivius dominančia studijų patirtimi.

Iki gruodžio pradžios ketinama aplankyti 120 mokyklų Kauno ir Panevėžio apskrityse, susitikti su 20 tūkst. baigiamųjų klasių moksleivių.

Atsižvelgiant į tai, kad šiemet kai kurie KTU technologinių ir fizinių mokslų srities fakultetai nesurinko reikiamo pirmakursių skaičiaus, o stojančiųjų į populiarias socialinių mokslų srities specialybes padaugėjo, šiais metais bus siekiama suprantamai ir patraukliai pateikti informaciją apie technologinius ir fizinius mokslus bei išsklaidyti mitus apie jų neperspektyvumą.

Projekto iniciatoriai tikisi, kad tokia informacijos sklaida padės pritraukti daugiau stojančiųjų į techninius ir fizinius mokslus Kauno technologijos universitete.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių