Pereiti į pagrindinį turinį

Mokytoja iš Lietuvos pelnė tarptautinį pripažinimą

2008-10-31 18:08
Mokytoja iš Lietuvos pelnė tarptautinį pripažinimą
Mokytoja iš Lietuvos pelnė tarptautinį pripažinimą / Scanpix nuotr.

Pasaulinėje mokytojų novatorių konferencijoje savo darbą pristatys mokytoja iš Lietuvos.

Lapkričio 3-6 dienomis Honkonge vyksiančioje pasaulinėje konferencijoje Kuršėnų L.Ivinskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Tatjana Kriliuvienė pristatys savo darbą „Birds of the Feather", skirtą anglų kalbos pagrindiniams gebėjimams tobulinti. Šis darbas jau sulaukė pripažinimo Lietuvoje ir Europoje. 

2007 metais Vilniuje vykusioje „Mokytojų novatorių" konferencijoje T.Kriliuvienė buvo pripažinta novatoriškiausia šalies mokytoja už informacinių technologijų panaudojimą mokyme, o kovą Zagrebe vykusiame Europos mokytojų novatorių forume jos darbas laimėjo trečią vietą „Mokytojų pasirinkimo" kategorijoje.

Mokytoja šmaikštauja, jog Kroatijoje vykusioje konferencijoje jautėsi kaip Eurovizijoje, kuomet balsuojant už jos darbą matė į viršų kylančias visos Europos mokytojų rankas.

„Pasaulinis mokytojų novatorių forumas bus dar vienas išbandymas. Didelė garbė atstovauti Lietuvai ir būti tarp geriausiųjų. Esu nusiteikusi optimistiškai, manau, kad mūsų šalies mokytojai gali ne tik mokytis iš savo kolegų pasaulyje, bet ir patys dalintis vertinga patirtimi", - sakė pripažinimo sulaukusi pedagogė.

Anot jos, mokymo programos, sukurtos remiantis informacinėmis technologijomis, yra labai reikalingos Lietuvos švietimo sistemai, nes padeda gilinti žinias ir siekti, kad mokymo procesas taptų kokybiškesnis ir įdomesnis tiek mokytojams, tiek vaikams.

T.Kriliuvienė jau kelerius metus aktyviai dalyvauja mokytojų novatorių veikloje: naudoja informacines technologijas pamokų metu, dalijasi savo patirtimi su kolegomis. Kaip ir daugelis Lietuvos mokytojų, ji dalyvauja kasmetiniame „Mokytojų novatorių" forume, kurio tikslas  - skatinti įvairių sričių mokytojus mokyme naudoti informacines technologijas.  

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų