Atlygio kilimo paveikti sektoriai nespėja augti MMA tempu | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Atlygio kilimo paveikti sektoriai nespėja augti MMA tempu

9 2025-03-24 05:00

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
NEJUOKINAM

Ko norėti VMI; SODRA, žmonėms turintiems išsilavinimą siūlo 1249 EU ant popieriaus 884.76 į rankas. IŠSILAVINIMAS LIETUVOJE NEREIKALINGAS
5
0
AK

Žiūrėkit į kainas mažmenoje. Infliacijos pasiutpolkė, ar tikrai mums to reikia?
1
0
Juokdariai

Bet tai kokius vejus cia pasakoja! Koks Arturcikas turintis keleta kebabiniu neuzsilenkia, ir visai geraj sau gyvena, o ten issilavine restoranu savininkai verkia, kaip jiems sunku, tai nx tas jusu issilavinimas jei real business daryt nemokat? Eikit i kokia uzeiga gal prie kelio pasikonsultuot tada
5
-1
Nuu

Tai kad išsilavine baltarankiai tris direktoriys samdo
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

GGG

Kad tik jau prekybcentriu savininkai nenubėdnėje...kainas kelia ir dar algų normalių žmonėm nemoka...
8
0
Baisu

Tokių atlyginimų, kokie mokami Lietuvoje,- apskritai nebeturėtų būti. Tai ne atlygis už darbą o pašalpa. Žmonės realiai nebepragyvena už tokius vadinamus - atlygius. Mokesčiai už viską nežmoniškai kyla o čia numeta kelis papildomus litus ir įvardija, kaip atlygio pakilimą.
12
0
nw

uz tai vagys sau nepagailejo ir susimazinti kons islaidu NEpanoro !
7
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

W

apsišikit jus su savo pakelimu idėja. pakėlė MMA, paskui pakėlė mokesčius, kainas parduotuvėse o zmogus liko pre to pates. beveik kaip perbraukė bibiu per lūpas ir visi laimingi ant poperiu.
11
0
Senelis

Autobusai geri važineja kokie buvo tarantasai
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)