Vilniaus Kalėdų eglė – pasaulio žiniasklaidos įspūdingiausių eglučių sąrašuose

 • Teksto dydis:

Didžiulėmis snaigėmis ir veidrodžiais tviskanti Vilniaus Kalėdų eglė ir šiemet figūravo  pasaulio žiniasklaidos sudaromuose įspūdingiausių kalėdinių eglių sąrašuose, o Vilnius buvo rekomenduojamas kaip viena įdomiausių kalėdinių destinacijų Europoje.

Kalėdų laikotarpiu sostinėje apsilankę užsienio žurnalistai ir tinklaraštininkai iš Jungtinės Karalystės ir Lenkijos džiaugėsi galėdami savo auditorijoms parodyti Vilniuje rastas klasikines baltas, apsnigtas, romantiškas Kalėdas.

„Įspūdinga sniego kristalų grožio ir geometrijos įkvėpta eglė, šviečianti pagrindinėje Lietuvos sostinės aikštėje, simbolizuoja baltą Vilniaus žiemą ir linki šviesių Kalėdų“, – rašė  vieno didžiausių Italijos naujienų kanalo „Corriere“ žurnalistė Alessandra Maggi. 

Dominyko Koncevičiaus iš milžiniškų snaigių sukurtą Vilniaus Kalėdų eglę kaip vieną gražiausių pasaulyje šalia garsiųjų Niujorko Rokfelerio centro, Paryžiaus „Galaries Lafayette“ minėjo ir portalas „Euronews“, JAV kelionių kanalas „Matador Network“, britų kelionių portalas „Wanderlust“ ir kiti. Sostinę kaip vieną iš įdomiausių kalėdinių lokacijų šalia Briugės, Prahos, Talino savo skaitytojams rekomendavo britų laikraštis „The Guardian“. Tradiciškai Vilniaus eglė išlaikė aukštą poziciją ir Europos kelionių portalo, kasmet renkančio geriausias kalėdines destinacijas, „European Best Destinations“, reitinge. Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ duomenimis, Vilniaus Kalėdų eglė buvo minima daugiau nei penkiose dešimtyse publikacijų, kurios pasiekė didesnę nei 150 mln. auditoriją įvairiose šalyse.

„Go Vilnius“ nuotr.

Šventiniu laikotarpiu „Go Vilnius“ kvietimu sostinėje lankėsi žurnalistai ir tinklaraštininkai iš Jungtinės Karalystės ir Lenkijos. Britas kelionių žurnalistas Andy Mossack apie Vilnių britų klausytojams pasakojo tiesioginėje BBC regioninės radijo laidos kelionių rubrikoje.

Vieną populiariausių Lenkijoje kelionių tinklaraščių „GdzieWyjechac.pl“ rengianti ir kelionių knygas leidžianti keliautojų pora Marcin ir Anna Nowak apie kalėdinį Vilnių parengė išsamų videopasakojimą.

„Nuvykome į Vilnių pažiūrėti, kaip atrodo žiema. Rezultatas? Šiek tiek Mickevičiaus, šiek tiek Bulhako, šiek tiek Dikenso“, – savo įspūdžiais  dalijosi  M. ir A. Nowak.

„Go Vilnius“ nuotr.

Pasak „Go Vilnius“ direktorės Ingos Romanovskienės, kūrybiškos Vilniaus Kalėdos ne tik padeda didinti Lietuvos sostinės matomumą užsienio žiniasklaidoje, bet ir pritraukia turistų.

„Vilniaus turizmo informacijos centre gruodį apsilankę britų turistai prisipažino, kad į sostinę atvykti juos paskatino noras pamatyti legendinę Vilniaus Kalėdų eglę, – sakė I. Romanovskienė. – Tokios žinios ypač džiugina ir patvirtina, jog garsas apie Vilnių vilioja jį aplankyti. Tikime, kad pandemijai einant į pabaigą Vilniuje galėsime sulaukti vis daugiau užsienio svečių.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Tomas

Tomas portretas
Vilniaus eglė kaip visuomet įspūdingiausia lietuvoje!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ir Kauno, ir Vilniaus eglės niekinės gamtis teršėjos! Sveikinu Klaipėdą, pasiryžusią mažiau teršti aplinką! Gana lenktyniauti plaunant pinigus!

uztat

uztat portretas
ir pensijos ispudingai mazos kurias uzgozia egles bei ispudingi /meno/ kanalizacijos vamzdziai bei begale kitu eurosaikos pateiktu pinigu plovimo objektu ===
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių