Vasarą bus ribojamas traukinių eismas tarp Vilniaus ir oro uosto bei Jašiūnių

  • Teksto dydis:

Dėl geležinkelio ruožo Vilnius–Valčiūnai elektrifikavimo darbų vasarą pusantro mėnesio laikinai bus ribojamas traukinių eismas tarp Vilniaus ir Jašiūnų bei Vilniaus ir oto uosto.

Tačiau dieną prieš ir dieną po NATO viršūnių susitikimo – liepos 10–13 dienomis – į oro uostą traukinių eismas vyks pagal specialų tvarkaraštį.

Nuo birželio 26 dienos iki rugpjūčio 12 dienos traukiniai maršrutais Vilnius–Vilniaus oro uostas ir Vilnius–Jašiūnai kursuos pakeistu tvarkaraščiu, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Nuo birželio 26 dienos iki liepos 22-osios pirmadieniais–šeštadieniais bus visiškai stabdomas susisiekimas tiek tarp Vilniaus ir oro uosto, tiek tarp Vilniaus ir Jašiūnų. Traukiniai pagal įprastą tvarkaraštį kursuos tik sekmadieniais.

Nuo liepos 24 dienos traukiniai vėl be apribojimų kursuos tarp Vilniaus ir oro uosto. Šia atkarpa taip pat kursuos sutrumpinti maršruto Vilnius–Jašiūnai reisai iki oro uosto ir atgal.

Visiškai atnaujinti traukinių eismą iki Jašiūnų tikimasi nuo rugpjūčio 13 dienos.

Elektrifikavimo darbai ruože Vilnius–Valčiūnai birželio 26 dieną pradedami, kad eismo pertraukos būtų kuo trumpesnės ir keleiviai pajustų kuo mažiau nepatogumų, nes ilgesnis šviesus paros metas leidžia darbus atlikti daug greičiau.

Šiame ruože planuojama atlikti pirmojo etapo darbus, kurie sukelia daug triukšmo, – bus įrengiami pamatai kontaktinio tinklo atramoms, o likę darbai bus atliekami naktimis.

Ruožas Vilnius–Valčiūnai yra Vilniaus geležinkelio mazgo dalis, o jo elektrifikavimas – bendro daugiau nei 400 mln. eurų vertės (be PVM) Vilniaus–Klaipėdos ruožo elektrifikavimo projekto dalis. Jį užbaigus Lietuvoje bus elektrifikuota 35 proc. visų geležinkelių (dabar – apie 9 proc.).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių