Perskaičiau laikraštyje "Klaipėda" apie reformą – planus Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą prijungti prie vieno iš dviejų universitetų – Klaipėdos universiteto arba Vilniaus Gedimino technikos universiteto.
Pagal vakcinuotų studentų skaičių Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla tarp šalyje veikiančių universitetų ir kolegijų yra viena paskutiniųjų. Tai byloja paskelbti statistiniai duomenys. Jūreivius ruošiančios įstaigos vadovas Vaclavas Stankevičius patikino: mokykla yra specifinė, dalis studentų yra išplaukę į jūrą, todėl informacijos apie jų skiepijimą šiuo metu tiesiog nėra.
Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai nuo liepos pradžios vadovaujantis klaipėdietis Vaclavas Stankevičius turi ne tik solidžią jūrininko patirtį. Buvęs politikas ir diplomatas – vienas tų žmonių, kuris daug prisidėjo, kad Lietuva šiandien būti saugi šalis.
Diplomatas, tolimojo plaukiojimo kapitonas, buvęs parlamentaras klaipėdietis Vaclavas Stankevičius, baigęs diplomatinę tarnybą, grįžo į Klaipėdą ir jau antrą savaitę vadovauja Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai.
Diplomatas, tolimojo plaukiojimo kapitonas, buvęs parlamentaras klaipėdietis Vaclavas Stankevičius nusprendė baigti diplomatinę tarnybą ir ketina grįžti į Klaipėdą, kur nuo liepos vadovaus Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai.
Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos 70-metį vainikavo visų laikų ir laidų absolventų susitikimas. Jubiliejiniais metais laukta rekordinio alumnų dalyvavimo. Per visus mokyklos veiklos metus parengta apie 14 tūkst. specialistų.
Prie jaunosios kartos ugdymo įvairiais būdais prisidedanti bendrovė "Klaipėdos nafta" (KN) antrąkart tarpininkavo organizuojant studentams praktiką suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laive-saugykloje "Independence". Šiemet čia savo jėgas išbando du Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos auklėtiniai, kurie su užsidegimu pasakoja apie pirmąjį praktikos mėnesį laive. KN laikinai padirbėti bendrovės padaliniuose priima ir Klaipėdos universiteto SGD terminalų inžinerijos studentus.