Pereiti į pagrindinį turinį

Dėvėti drabužiai pernai brango 20-30 proc., pardavėjai nebeišsitenka

2012-01-13 13:21
Dėvėti drabužiai pernai brango 20-30 proc., pardavėjai nebeišsitenka
Dėvėti drabužiai pernai brango 20-30 proc., pardavėjai nebeišsitenka / Vytauto Liaudanskio nuotr.

Dėvėtų drabužių pardavėjai miestuose nebeišsitenka ir plečiasi į mažesnius miestelius.

Prekės iš antrų rankų Lietuvoje populiarios - kai kurie didmenininkai savo apyvarta pernai padvigubino, o dabar nespėja tenkinti klientų poreikio, bet pastebi, kad kylančios kainos atstumia pirkėjus, penktadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Dėvėti drabužiai pernai brango 20-30 proc., tad jie tampa per brangūs ir lietuviai jų gali įpirkti vis mažiau, tačiau tikėdamiesi sutaupyti dėvėtos aprangos parduotuvių jie neaplenkia.

Lietuvoje dėvėtų drabužių poreikis nemažėja net jiems brangstant. Vilniuje veikianti įmonė „Sentauras“, kuri turi kelias savo mažmenines parduotuves, pernai jų pardavė šiek tiek daugiau negu užpernai, bendrovė „Eurobilis“ pernai pardavė 129 proc. daugiau prekių.

18 parduotuvių „Pasaulio drabužiai“ tinklą Lietuvoje turintis Albertas Palskis sako, kad dabar dėvėti drabužių rinkoje jau yra didžiulė konkurencija ir išlieka tik tie, kurie sugeba įtikti klientams ir viską sukontroliuoti: gauti kokybiškų drabužių, išsinuomoti patalpas už nedidelę kainą, nustatyti geras prekių kainas, pasamdyti sąžiningus pardavėjus.

Anot jo, dėvėti drabužiai nuolat po truputį brangsta, buvo laikas, kai jie kainavo 4 litus už kilogramą, o dabar - 7 litus už kilogramą be PVM. „Pernai jie brango 40 centų už kilogramą -atrodo, juokas, bet kai veži pilnus vilkikus, tai juntama“, - sakė jis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų