Organizacijos teigimu, nauja apklausa rodo, kad net 89 proc. lietuvių nežino, kaip Lietuvoje dėl kailio žudomi gyvūnai. Skelbime, išspausdintame laikraščiuose, prašoma leisti nufilmuoti paskutinę audinių dieną kailių fermose bei dujų kameros vidų, kol joje dusinami gyvūnai. Už leidimą tai filmuoti ir paskui parodyti visuomenei „Tušti narvai“ siūlo sumokėti.
Šeštadienį organizacija paviešino panašų skelbimą, kuriame kailių fermerių prašė leisti nufilmuoti audinių žudymą, tačiau šiandien „Tušti narvai“ siūlo už tai 1000 eurų.
Organizacijos „Tušti narvai“ skelbimas.
Po pirmojo skelbimo nesulaukus jokios reakcijos iš kailių fermų darbuotojų, organizacija teigia pakeitusi taktiką. „Pirmuoju skelbimu apeliavome į jų deklaruojamą skaidrumą, šiuo apeliuojame į jų norą užsidirbti,“ – teigė „Tušti narvai“ vadovė Gabrielė Vaitkevičiūtė.
„89 proc. lietuvių nežino, kaip dėl kailio žudomos audinės. Manau, kad tai yra viena iš priežasčių, kuri leidžia šitam verslui taip ilgai egzistuoti mūsų šalyje, kai kitos Europos valstybės jį uždraudžia. Tiesa brangiai kainuoja ir už ją esame pasiruošę sumokėti. Jeigu atsiras žmogus, kuris leisti nufilmuoti ir visuomenei parodyti, kaip atrodo viena iš kailio pagaminimo stadijų, tie pinigai bus gerai panaudoti. Ypač turint omenyje, kad nuo to priklauso milijonų gyvūnų gyvybės ir kančia kailių fermose,“ – komentavo G. Vaitkevičiūtė.
Naujausi komentarai