Astrologinė prognozė birželio 28–liepos 4 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje jus užvaldys gražios, bet trapios iliuzijos. Harmonijos sieksite per meną, filosofiją, religiją, akiračio plėtimą. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, teikti labdarą. Visgi negalavimai, gandai, intrigos gali įnešti sumaišties. Savaitgalio užsėmimai gali nemažai kainuoti, o rizikingi nuotykiai prastai baigtis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje bus malonu bendrauti su draugais, aplinkiniais, jei sugebėsite neįsižeisti dėl jų atvirumo, pastabų. Svarbu būti tolerantiškiems. Savaitės antroje pusėje bus nelengva ir dėl aštrėjančių nesusipratimų, ir dėl jūsų emocinės ar fizinės būklės. Užsispyrimas, konfrontavimas nepadės švelninti situacijos. Iš mažos kibirkšties gali plykstelėti naikinanti liepsna.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite neišvengti viešo dėmesio. Jus stiprins ne tik bendraminčių, bet ir įtakingų žmonių palaikymas, vadovybės įvertinimas. Deja, galite susidurti su kitų žmonių priešiškumu, nenoru taikstytis su jūsų siekiais, trūkumais ar ypatumais. Negalėjimas paveikti situacijos norima linkme gali paskatinti jus aštriai reikšti savo nuomonę. Saugokitės avarinių situacijų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite tikėtis jums svarbių asmenų dėmesio. Didelę vertę turės jūsų kompetencija, išsilavinimas, įgytas autoritetas. Šią savaitę ypač svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos. Nesivelkite į jokias aferas, jeigu nenorite patirti nuostolių. Regis, tam tikri įvykiai taps pretekstu priimti sprendimą dėl turtinių reikalų ir santykių.

LIŪTAS

Konkurentų, priešininkų, pavyduolių jau seniai jums nestinga, tačiau šiuo metu į tai galite labiau reaguoti, būti jautresni oponavimui. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nepageidaujamų išlaidų, nuostolių. Derėtų apsidrausti. Nesusigundykite abejotina papildoma veikla. Savaitgalį ypač saugokitės ugnies, žaibo, avarijų, konfliktinių situacijų.

MERGELĖ

Nors savaitės pradžioje turėsite daug darbo ir rūpesčių, raskite laiko išreikšti palaikymą savo veiklos ar gyvenimo partneriui, išklausyti jį ir išgirsti, suprasti, jeigu norite santarvės, ne karo ar melo. Šiuo metu labai lengva prieštaringu elgesiu pakirsti artimo žmogaus ar grupės pasitikėjimą. Savaitgalį ypač saugokitės avarijų, traumų, alergijų, pavojingų gyvių įkandimų, įgėlimų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje mintys vis dar suksis apie ką tik patirtus  džiaugsmus ir nuoskaudas, įvykius, susijusius su vaikais. Galite imtis iniciatyvos, jeigu norite ką nors pradėti ar pataisyti, patobulinti. Svarbu įvertinti, ar užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti. Antroje savaitės pusėje iš keblios situacijos galbūt teks gelbėti kolegą, draugą ar šeimos narį.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti darbo aplinką, namus. Daugiau dėmesio pareikalaus vaikai, augintiniai. Regis, įmanoma pagerinti meilės santykius. Pinigų gali prireikti planuotam ar neplanuotam technikos ar kitokiam remontui. Savaitgalį bus lengva susipykti su šeimos nariais. Venkite ginčų, sulaikykite save ir kitus nuo neatsakingų poelgių. Saugokitės ugnies, traumų, žaibo.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje neišvengsite daugybės pokalbių telefonu arba intensyvaus mokymosi, rašymo, skaičiavimų. Galite įstrigti komentarų skiltyse, jeigu leisite sau nustumti būtinus darbus. Jauskite saiką, subalansuokite veiklas. Savaitės vidurys žada keistus kontaktus ar įvykius, kurie palies jūsų artimuosius, vaikus. Savo ruožtu, jie gali jums atnešti netikėtumų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje sugebėsite sumaniai derėtis, įtikinėti ir galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Nepaisant to, galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi nuostolingi ir kelia problemų. Gali paaiškėti, kad už dalį darbų nepavyks gauti užmokesčio arba kad sparčiai tirpsta santaupos. Šeimoje tikėtini konfliktai dėl pinigų, išlaidų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite jautrūs tam tikroms temoms, ypač susijusiomis su sveikata, verslu ar nuosavybe. Galbūt esate numatę ką nors įsigyti ar parduoti. Regis, susitarsite dėl kredito, lizingo ar pan. Galite atsidurti ir tokioje situacijoje, kuri gundo lengvu uždarbiu ar grobiu. Savaitgalį neverskite artimųjų taikytis prie jūsų planų, antraip kils nesantaika. Saugokitės ugnies, žaibo.

ŽUVYS

Šią savaitę būsite kūrybingi, intuityvūs, filosofiški, tačiau stokosite praktiškumo ir iniciatyvos. Gali būti, kad susipainiosite tarp įvairių pasirinkimų, skirtingų požiūrių. Nuomonės kaitaliojimą aplinkiniai gali palaikyti jūsų nesubrendimu, nors veikiausiai jūs tiesiog ieškote gilesnio supratimo. Pasistenkite labiau tausoti save, nesinervinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių