Valdžios ketinimams likviduoti savivaldybei priklausančią bendrovę „Poilsio parkas“ visomis išgalėmis priešinasi visuomenininkai.
Visuomeninio judėjimo „Klaipėdieti! Atgaivink poilsio parką“ vadovė Jolanta Norkienė ketvirtadienį miesto tarybos posėdyje iš „Klaipėdiečių tribūnos“ politikų prašė būti protingais.
J.Norkienės teigimu, įmonė „Poilsio parkas“ veikia 56 metus. Pagrindinė jos veikla buvo prižiūrėti Klaipėdos poilsio parką, todėl ją reikėtų įpareigoti tai daryti ir dabar, kai parkas vėl atgimsta.
„Miesto tarybos kolegijos posėdyje jos nariams buvo pateikta informacija, kad bendrovei gresia bankrotas, nes ji turi daug skolų, tačiau tai nėra tiesa“, - tvirtino J.Norkienė.
Ji tvirtino, jog su finansininkais išnagrinėjo įmonės situaciją. Ji esą net turi finansinį rezervą, kurio užtektų padengti skoloms, o įsisenėjusių įsiskolinimų net nėra.
„Išvada paprasta – bankrotas „Poilsio parkui“ tikrai negresia, o likvidavimas yra brangi ir ilga procedūra. Jei įmonės valdymą atiduosime kreditoriams, tai turtą gali parduoti ir už vieną litą“, - aiškino J.Norkienė.
Ji įsitikinusi, jog „Poilsio parkas“ gali efektyviai veikti, o iki šiol veikla buvo vykdoma neūkiškai.
„Atgimstančiam poilsio parkui reikia valdytojo. Idealu, jei tai būtų bendrovė „Poilsio parkas“, kuri sykiu galėtų administruoti ir Vasaros estradą“, - teigė J.Norkienė.
Ji taip pat paprašė, jog į darbo grupę, kuri sprendžia, koks Klaipėdos poilsio parko valdymo modelis būtų geriausias, būtų pakviesti ir visuomenininkai.
„Mes norime kalbėtis, bendrauti, tačiau neatmetame ir piketų bei peticijų tikimybės“, - neslėpė J.Norkienė.
Klaipėdos miesto tarybos kolegija liepos pradžioje pritarė, kad būtų rengiamas miesto tarybos sprendimas dėl bendrovės „Poilsio parkas“ likvidavimo, nes jai esą gresia bankrotas, o dėl to galima prarasti ir įmonei priklausantį turtą – Vasaros estradą.
Miesto tarybos sprendimo projektas dėl „Poilsio parko“ likvidavimo dar nėra parengtas.
Naujausi komentarai