Apie trečiadienį po pietų įvykusį sukčiavimo atvejį sostinės pareigūnams tą pačią dieną pranešė 1954 metais gimusi moteris. Ji nurodė sulaukusi nepažįstamos moters skambučio, kuri iš jos apgaule išviliojo 7 tūkst. eurų. Nukentėjusioji juos atidavė atėjusiam nepažįstamam jaunuoliui.
Į Vilniaus policiją trečiadienį dėl sukčiavimo taip pat kreipėsi 1958 metais gimęs vyras. Jis teigė, kad antradienį po pietų Vilniuje jam paskambino nepažįstami asmenys, kurie, prisistatę telekomunikacijų įmonės, banko bei policijos darbuotojais, iš jo apgaule išviliojo elektroninės bankininkystės duomenis ir banko mokėjimo kortelę. Ja pasinaudojus, iš vyro banko sąskaitos pasisavinti 6 tūkst. eurų.
Tą pačią dieną į pareigūnus kreipėsi 1943 metais gimęs Vilniaus rajono gyventojas, kuris pranešė, kad pirmadienį iš jo banko sąskaitos apgaule išvilioti 2,7 tūkst. eurų.
Šiaulių policija pranešė, kad į juos trečiadienį kreipėsi 1980 metais gimusi Šiaulių rajono gyventoja, kuri antradienį jungdamasi prie fiktyvios Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainės, suvedė prisijungimo prie elektroninių banko paslaugų duomenis ir juos patvirtino programėle „Smart ID“. Po šių veiksmų iš jos įmonės neteisėtai nuskaičiuoti 1,9 tūkst. eurų.
Į šio regiono pareigūnus kreipėsi ir 1980 metais gimęs šiaulietis, kuris gegužės 5-osios vakarą aktyvavo į paštą gautą kurjerių įmonės nuorodą, suvedė banko kortelės duomenis ir tai patvirtino programėle „Smart ID“. Vėliau banko sąskaitoje vyras pasigedo beveik 1,9 tūkst. eurų.
Pranešimą apie sukčiavimą gavo ir Klaipėdos policija. Į miesto komisariatą kreipėsi 1960 metais gimusi moteris, kuri nurodė, kad pirmadienį, jai bandant dalyvauti socialiniame tinkle neva vykstančioje loterijoje, nukentėjusioji suvedė el. bankininkystės kodus, o po to pastebėjo sukčiavimą. Iš moters banko sąskaitos apgaulės būdu per du kartus buvo pasisavinta beveik 2 tūkst. eurų.
Naujausi komentarai