Kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo neeilinio ir įspūdingo reginio žiūrovais. Dažnas jų stebėjosi sportininkų judesių ir oro uosto darbo derme. „Tik dabar atkreipėme dėmesį, jog sportininkų ir oro uosto darbas labai panašus – viskas darnu, tikslu ir gražu“, – žavėjosi ne vienas jų.
Mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius atviravo, kad šis egzaminas – unikalus ir nepaprastai įdomus jauniesiems mokyklos auklėtiniams, nes oro uosto aplinka jiems visada sukelia tik pozityvius jausmus. Be to, diržų egzaminą stebėjo ir nemažas būrys keleivių, besileidžiančių ar kylančių iš Palangos oro uosto.
Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis pažymėjo, kad oro uostas – ne tik stotelė iškeliaujantiems į užsienį ar parskrendantiems į Palangą. Jis yra svarbi miesto ir regiono dalis. Išskirtiniais renginiais norime tapti atviresni visuomenei, parodyti, kad esame drąsūs ir originalūs bei galime daug daugiau negu tik priimti ir išleisti lėktuvus.
Oro uostai žinomi kaip griežto saugumo objektai, tačiau Palangos oro uostas, siekdamas kurti kaimynų bendruomenę, jau ne pirmą kartą atveria savo teritoriją įvairioms šventėms. Pernai jo kilimo ir tūpimo takas tapo bėgimo trasa palaikantiems Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos iniciatyvas. Šiemet jis tapo karatė kyokushin egzamino vieta.
M. Gelžinis pažadėjo dar ne vieną bendrą renginį su nevyriausybinėmis organizacijomis, bendruomene. „Oro uosto veikla plečiasi, pastaraisiais mėnesiais keleivių skaičius auga daugiau nei 80 proc., todėl norime būti draugiški ir socialiai atsakingi keleivių ir bendruomenės atžvilgiu“, – pažymėjo jis.
Apie Palangos oro uostą
Palangos oro uostas priklauso tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje jungiančiam Lietuvos oro uostų tinklui. Per 2015 metus jie aptarnavo 4,2 milijono keleivių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 19 aviakompanijų skraido 65 kryptimis į 54 miestus 26 šalyse Europoje ir už jos ribų.
Naujausi komentarai