VRM darbuotojai skundžiasi dėl psichologinio smurto: per metus išėjo 20 žmonių

 • Teksto dydis:

Vidaus reikalų ministerijos (VRM) darbuotojai skundžiasi dėl dviejų vadovių vykdomo psichologinio smurto, iš darbo per daugiau nei metus išėjo daugiau nei 20 žmonių, antradienį rašo naujienų portalas delfi.lt.

Anonimiškame darbuotojų laiške teigiama, kad jie nebegali taikstytis su viceministrės Sigitos Ščajevienės ir ministerijos vyresniosios patarėjos Jūros Ivonaitytės mobingu prieš ministerijos darbuotojus.

„VRM jau daugiau nei metus vyksta susidorojimas ir psichologinis smurtas prieš darbuotojus, dirbančius ilgiau nei 10 metų įstaigoje“, – teigiama laiške.

Anot skundo, vos pradėjusi dirbti viceministrė S. Ščajevienė ir ministerijos patarėja J. Ivonaitytė ne kartą pareiškė, kad ministerijos darbuotojai yra labai žemos kompetencijos, negeba parengti pasiūlymų valstybės tarnybos reformai.

VRM jau daugiau nei metus vyksta susidorojimas ir psichologinis smurtas prieš darbuotojus, dirbančius ilgiau nei 10 metų įstaigoje.

Ministerijos Strateginės komunikacijos skyrius nurodė, kad vadovybė nėra gavusi oficialių darbuotojų skundų dėl nederamo ministerijos padalinių vadovų elgesio, tačiau, reaguojant į pateiktą informaciją, VRM Korupcijos ir vidaus tyrimų skyriui bus pavesta išsiaiškinti aplinkybes ir pateikti rekomendacijas.

Anot ministerijos, „rotacija viešajame sektoriuje yra ganėtinai paplitusi ir su darbuotojų kaita susiduria dauguma viešojo sektoriaus įstaigų“, o viceministrė S. Ščajevienė yra reikli vadovė, tačiau visos politinės komandos bendravimas su ministerijos darbuotojais yra dalykiškas ir pagarbus – su visais darbuotojais vyksta reguliarūs grupiniai ir asmeniniai pokalbiai.

„Tačiau pastebima, kad kartais vadovų reiklumas darbo kokybei bei rezultatui dar painiojamas su mobingu. Taip greičiausiai nutiko ir skundo autoriams“, – nurodė Strateginės komunikacijos skyrius.

A. Bilotaitė: VRM organizuoja tyrimą

Dėl Vidaus reikalų ministerijos (VRM) darbuotojų galimai patirto mobingo organizuojamas vidinis tyrimas, antradienį pranešė ministrė Agnė Bilotaitė.

„Šita situacija yra vertinama. Mano pavedimu organizuojamas tyrimas šiuo metu Korupcijos prevencijos ir tyrimų skyriuje. Išsiaiškinsime situaciją ir darysime sprendimus pagal tai“, – BNS sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Ministrės A. Bilotaitės teigimu, „kartais žmonės ima painioti reiklumą su kažkokiu tai psichologiniu spaudimu“.

„Kalbant apie visą situaciją reikia pasakyti, kad, matyt, ilgą laiką buvo orientuojamasi daugiau į patį procesą, ne į rezultatą. Tai čia yra viena, bet tai būdinga visai valstybės tarnybai. Na, o kalbant apie tai, kad vienu metu trys krizės, reformos – žinoma, kad yra reiklumas. Reiklumas rezultatui“, – kalbėjo A. Bilotaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lygiai

Lygiai portretas
Tas pats kaip respublikineje Siauliu ligonineje kur vadove Nora Kupstytė Kristapone mobingavo savo kolegas o po to nusizude medike. Tai dabar niekur nesirodo nekalba. Likusi informacija internete liudija baisus dalykai vyko tenais. O jinai toliau laikosi is paskutiniu dirba, nes niekas kitur nepriims tokios patyciu meistres. Vis gasdindama jei iseis tai nebus zmoniu kam gydyti kadangi paskui zengs ir kiti darbuotojai. Per baime bando kitus paveikti.

bliamba su jumoru--

bliamba su jumoru-- portretas
Литовцы Ну,.Шо Ви Таки напали на свою Агню Бибиглотайтю? Посморите это видео ютубе-Дизель Шоу 2022 Новий Бойовий Випуск в підтримку ЗСУ....Там Виктория Булитко ..так поставила ..весь --"свой мужской гарнизон" ..Что ..Агне Бибиглотайте --даже и во сне ..не мечталось..:)))

vrm

vrm portretas
turi turet gelezinius nervus ir didelia siknaskyle
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių