Pavyzdžiui, kad ir šis paskelbtas faktas: policija pareiškė, kad šiame kvartale gyvenantiems vaikams grįžti iš mokyklos yra nesaugu. Tačiau užuot įrengusi pėsčiųjų ir dviračių takus, miesto valdžia verčiau moka už vaikų taksi. Ir už tai mokesčių mokėtojai jau suplojo 40 tūkst. eurų. „Čia per gyvenamąjį rajoną važiuoja maždaug 40 tonų sveriantys sunkvežimiai. Piko metu eismas labai intensyvus“, – sako kvartalo gyventojas.
„Mūsų vaikai turi eiti šiuo žvyruotu taku, kuris vadinamas pėsčiųjų taku“, – rodo vietos gyventojas Thomas Paulsen.
O štai kitoje gyvenvietėje pėstiesiems ir dviratininkams nutiestas net 2 mln. eurų kainavęs tiltas. Negana to – už 150 tūkst. įrengta ledo atitirpinimo sistema. Pernai vien jos elektros sąnaudos siekė 23 tūkst. eurų. Ir tokias sumas dengia gyventojai, mokantys mokesčius.
Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:
„Kam to reikia? Bet kokiu atveju tai greitai kainuos labai brangiai“, – klausė praeivė.
„Įdomu, ar mums tikrai reikia šio šildymo?“, – abejojo vietos gyventoja .
Anot valdžios švaistymo sekėjų, milijardai dažniausiai ištaškomi dėl Vokietijos valdžios klaidų.
Mokesčių mokėtojų asociacija sukūrė „juodąją knygą“, kurios turinį galima paskaityti verčiant lapus. Anot valdžios švaistymo sekėjų, milijardai dažniausiai ištaškomi dėl Vokietijos valdžios klaidų.
„Viskas vyksta lyg nebūtų jokios krizės. Piliečių ir verslo prašoma pataupyti. Manau, kad pirmiausia pavyzdį turėtų parodyti politikai“, – sakė Mokesčių mokėtojų asociacijos prezidentas Reineris Holznagelis.
Dar vienas švaistymo pavyzdys – ši žiedinė sankryža buvo įrengta už 125 tūkst. eurų ir turėjo tarnauti dar ir kaip kilpa autobusams. Tačiau tik baigus darbus paaiškėjo, kad gatvelė per siaura. Tad viską teks platinti dar už 75 tūkst. eurų.
Naujausi komentarai