„Daug darbo ir širdies”, – paklausta, kaip pavyko dviejų dalių konkurse nurungti ne mažiau patyrusius varžovus sakė J.. Gudaitė.
Ji, kaip ir visi dalyviai, pirmiausia turėjo pademonstruoti klasikinio masažo technikos įgūdžius. Improvizuoti specialistė galėjo pristatydama laisvąją programą. Ji šiai užduočiai rinkosi aromoterapinį masažą, o V. Makūnas pristatė unikalią, paties sukurtą techniką iš chiromasažo, limfodrenažo ir Tailando masažo derinio.
Pasak masažuotojų, jų profesiniuose konkursuose itin daug dėmesio skiriama klasikiniam masažui, nes būtent tokio pageidauja didžioji dalis norinčiųjų palepinti savo kūną.
„Nepaisant to, atsiranda vis daugiau drąsesnių, smalsesnių žmonių, kurie, nemažai keliaudami po pasaulį, susipažįsta su aplankytoms vietovėms būdingomis procedūromis ir mielai patikrina, kaip egzotiškus masažus atlieka mūsų specialistai”, – pasakojo V. Makūnas.
Jo teigimu, eksperimentuoti labiau linkę ir visuomenėje geriau žinomi žmonės. Jie dažniau pageidauja SPA ritualų, kuriuose naudojami įvairūs eteriniai aliejai, šviesų ar garsų terapija. Taip pat pirmenybę teikia unikalioms, niekur kitur neatliekamoms procedūroms.
Jų yra itin mėgiami energetiniai žievės, lapų, žiedų ir šaknų ritualai, turintys itin ryškų raminantį, drenuojantį, regeneruojantį ar tonizuojantį poveikį. Itin daug žinomų žmonių dėmesio pastaruoju metu sulaukia holistinis „Ma Uri Ora” masažas, kurį pagal polinezietišką poveikio kūnui sistemą savaip pritaikė šios srities specialistas Kęstutis Stanislovaitis.
V. Makūnas su šypsena užsimena, kad jau tampa įprasta masažus papildyti mineralinio vandens vonių procedūromis su ypatingais mineralais. Pasilepinimas jose, pasak specialisto, padeda greičiau atsipalaiduoti, sumažina stresą ir pagerina nuotaiką.
Naujausi komentarai