Visų rungtynių metu dominavusi „Arotena Oaks“ komanda nepasigailėjo „Komandorų“

Besitęsiančiame „Summer Basket League“ turnyre – daugiau nei užtikrinta „Arotena Oaks“ (4-1) komandos pergalė.

Vasaros lygos lyderiai 82:54 nepasigailėjo „Komandorų“ (1-4) krepšininkų, kurie po šios nesėkmės išlieka priešpaskutinėje, septintoje vietoje.

Jau po antrojo kėlinio „Arotena Oaks“ pirmavo 47:30, o po ilgosios pertraukos toliau didino savo persvarą, kuri vienu metu buvo išaugusi iki 34 taškų (68:34).

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Matas Jucikas pelnė 22 taškų. Simas Jasaitis prie pergalės pridėjo 13, Darius Tarvydas – 11, o Eividas Molaščiakas ir Karolis Babkauskas – po 10 taškų.

„Komandorų“ gretose Paulius Danisevičius surinko 15 taškų, o Aistis Pilauskas pridėjo 10.