„Lonas“ pasiūlys ir partnerių paslaugas
„Tikime šiuo projektu ir jo ilgalaike sėkme. Neabejojame, kad netrukus vis daugiau klientų atras šios vietos patogumus“, – sakė lovų, čiužinių bei miegamojo aksesuarų gamybos įmonės „Lonas“ vadovas Domas Jakutis.
Paklaustas, kas nulėmė apsisprendimą įsikurti „Urban HUB“ Kaune, „Lono“ vadovas neslepia: „Įmonė ir žmonės, su kuriais bus pasirašomas ilgalaikis nuomos kontraktas, jų vertybės, vietos reputacija, patogus susisiekimas, parkavimo galimybės, aplink įsikūrę kiti verslai, kolegos ir konkurentai“.
D. Jakučio teigimu, SBA grupės projektas ir patikima komanda, kurianti šį projektą, buvo vienas iš lemiančių faktorių.
„Svarbu ir lankstus nuomos plano pasirinkimas: turime laisvę įsikurti taip, kaip norime. Vertiname ir viso „Urban HUB“ koncepciją pritraukiant tvarius verslus, ir orientaciją į klientą, kuris čia galės ne tik įsigyti reikalingų prekių ar paslaugų, bet ir kokybiškai praleisti laiką“, – pridūrė įmonės „Lonas“ vadovas.
Partnerio nuotr.
„Urban HUB“ Kaune „Lonas“ yra numatęs sandėliavimo ir ekspozicijos erdves 465 kv. m plote.
„Didžiuosius gaminius paprastai pirkėjams pristatome savo transportu, o „Urban HUB“ salone galėsime turimus gaminius atiduoti iš karto tiems, kas norės ir turės galimybę išsivežti juos čia ir dabar, – sakė „Lonas“ vadovas. – Saloną įrengsime taip, kad ekspozicijoje esančių prekių pasirinkimas ir atidavimas būtų lengvas ir paprastas klientams. Žinoma, galėsime pasiūlyti ir didesnę prekių gausą ekspozicijoje“.
Paklaustas, koks didžiausias įmonės salono išskirtinumas „Urban HUB“ Kaune, D. Jakutis įvardija klientams itin aktualų privalumą: „Lonas“, norėdamas pasiūlyti savo klientams platesnį paslaugų spektrą, kviečia partnerį, kuris įsikurs antresolėje ir klientams teiks nestandartinių kietųjų baldų projektavimo ir gamybos paslaugas miegamojo kambariui, virtuvei ar svetainei“.
Taps savotiškais miesto vartais
„Tai – pirmas tokio dydžio prekybinis projektas Kauno apskrityje po keliolikos metų pertraukos“, – sakė bendrovės „SBA URBAN“ Nekilnojamojo turto nuomos vadovas Marius Prieskenis. Jis atkreipė dėmesį į išskirtinę šio objekto vietą: „Urban HUB“ kyla Biruliškėse, šalia visam Kaunui ir Kauno rajonui svarbios A6 ir A1 kelių jungties.
Marius Prieskenis. Partnerio nuotr.
„Ypač norime išskirti A6 kelią, kuris yra jungiamoji grandis su Kauno LEZ, Kauno oro uostu bei Jonavos ir Ukmergės miestais. Pastebime, jog šiomis kryptimis juda didžiuliai gyventojų ir darbuotojų srautai – daug žmonių iš Jonavos bei Ukmergės apylinkių dirba Kaune bei atvirkščiai – kai kurie Jonavoje ir Ukmergėje esantys verslai pritraukia darbuotojus iš Kauno. O nuolat auga ir kaimynystėje įsikūręs Kauno LEZ“, – įsitikinęs M. Prieskenis.
Partnerio nuotr.
„Drįsiu pasakyti, kad dėl savo lokacijos „Urban HUB“ Kaune projektas pretenduoja tapti savotiškais miesto vartais – buvęs plynas laukas transformuosis į išskirtinės architektūros ir išplanavimo centrą“, – pridūrė Nekilnojamojo turto nuomos vadovas.
Šiuo metu „Urban HUB“ miestelyje įpusėjo pirmasis statybos darbų etapas, kurį ketinama pabaigti 2024-ųjų pavasarį. Jau skelbta, kad „Urban HUB“ Kaune įsikurs prekybos centras „IKI“ – šio centro pastatas bus baigtas kitų metų rudenį, o visas unikalus verslo, prekybos, logistikos, paslaugų ir pramogų miestelis planuojamas užbaigti iki 2026 m.
Partnerio nuotr.
Didžiausias Baltijos regione
Biurų, prekybos, logistikos, paslaugų ir pramogų miestelis „Urban HUB“ Kaune bus didžiausias tokio tipo projektas Baltijos regione.
„Stengiamės sukurti patogią kasdienio apsipirkimo zoną – mažmeninės prekybos parką. Vidinėse alėjose segmentuojame specializuotus prekybos operatorius, o ateityje esame numatę verslų pagal jų veiklos giminingumą segmentavimą – tokio sprendimo naudą tikrai pajus klientai, nes taip žmogui daug lengviau ir greičiau surasti reikiamas prekes ar paslaugas. Taip pat planuojame atverti konferencijų centrą, veiks paslaugų ir maitinimo verslai“, – sakė M. Prieskenis.
Projektuojant ir statant „Urban HUB“ numatyta sukurti klientams kuo patogesnę infrastruktūrą: prie keturių pirmųjų pastatų bus įrengta didelė automobilių parkavimo aikštelė, pėsčiųjų bei dviračių takai, žaliosios zonos. Daug dėmesio šiame projekte skirta mažajai architektūrai bei erdvėms, kuriose ir darbuotojai, ir klientai galėtų maloniai jaustis bei pailsėti.
Anot M. Prieskenio, šiandien verslo įmonėms svarbios ne tik darbo vietos, bet ir žmogui palanki, pagal jo poreikius pritaikyta aplinka.
„Todėl projektas bus sertifikuojamas BREEAM standartu“, – pridūrė jis.
Ir verslo pradžiai, ir plėtrai
„Urban HUB“ suteiks galimybių dar daugiau verslų atverti duris ir Kauno regione – čia įmonės galės įsikurti moderniose patalpose, turės daugiau galimybių plėsti veiklą ir sukurti naujų darbo vietų gyventojams.
M. Prieskenio teigimu, verslo įmonių sprendimui dėl plėtros didelės įtakos turi patalpų išlaikymo sąnaudos.
„Šis veiksnys yra toks pat svarbus, kaip ir augančios palūkanos, – patirtimi dalijosi pašnekovas. – Todėl „Urban HUB“ Kaune statomas laikantis tvarumo principu, pasižymės A++ energetiniu naudingumu. Čia bus išvystyta ir elektros krovimo stotelių infrastruktūra. Visa tai taps svarbiais faktoriais įmonėms renkantis vietą tiek verslo pradžiai, tiek ir plėtrai“.
Partnerio nuotr.
Planuojama, kad užbaigus pirmąjį „Urban HUB“ etapą, čia įsikurs apie 50 verslo įmonių. Erdvės bus pritaikytos tiek biurams, tiek sandėlio ir prekybos erdvių ieškančioms įmonėms, tiek kavinėms.
„Turime ką pasiūlyti ir norintiems įsikurti specializuotose patalpose derinant biurą ir sandėlį arba prekybinę erdvę ir sandėlį“, – pridūrė M. Prieskenis. Visas komercijos miestelis „Urban HUB“ užims kone 70 tūkst. kv. m plotą.
Patrauklus įvairioms kompanijoms
Šiuo metu vyksta derybos su potencialiais paslaugų sektoriaus – sporto, grožio, medicinos – nuomininkais, taip pat ir su interjero, sporto, avalynės ir mados prekes siūlančiomis įmonėmis.
„Girdime, jog Kaune ir aplinkui trūksta gerų prekybos taškų. „Urban HUB“ verslininkai mato strategiškai patrauklią lokaciją, daug potencialių klientų, patogų išplanavimą ir, kas svarbu, autonomiją – beveik visos mūsų patalpos turi atskirus įėjimus, taip pat nuomininkas pats tvarkys ir patalpų išlaikymo kaštus. Žinome, kad verslo įmonėms labai patinka ir tai, jog priešais vitrinas jų klientams išskiriamos parkavimo vietos – tai taip pat galime pasiūlyti“, – teigė M. Prieskenis.
Skaičiuojama, kad įgyvendinus visą projektą, „Urban HUB“ centre turėtų įsikurti ne mažiau kaip 100 prekybininkų ir paslaugų teikėjų.
Naujausi komentarai