Atsikvošėjo: automobilių registracijos mokestį keis kitu

Prezidentas

Prezidentas portretas
Tai kodėl neatitinka minimalus mokestis Vokietijos ir Lietuvos, kad ištraukė tokias kosmines sumas? Jeigu lygina su ekonomiškai stipriomis valstybėmis, tai tegul atsižvelgia į visus faktus

Romas

Romas portretas
Kas nediena tas naujiena.Trumpiau tariant razbainiku valdžia.

Jop

Jop portretas
Tie visi Lietuvos ale specialistai ir expertai nesugeba nieko dorai padaryti net pasinaudodami kitų šalių patirtimi.

Aha

Aha portretas
Daryti kolektyvinį ieškinį Aplinkos apsaugos ministerijai. Dėl registracijos mokesčio. Kaip patys grindžia - buvo neteisėtas. Neteisėtai įgyti pinigai - sukčiavimas. Lai gražina visiems žmonėms. Mokestis - reikalingas. Tik eilinį kartą paprasčiausiai apmokestinti visus vienodai - lygios teisės. Nors net aklas uodžia, kad pensininkas niekur nevažiuoja su savo automobiliu. Kur įstatyme įtraukti autosporto mokesčiai? Ten teršia ne šiaip sau. Lai moka, kad drasko dugnais savo bolidus. Jau lygios teisės - ne visiems.

Jonas

Jonas portretas
Beliko apmokestinti orą kuriuo kvėpuojame.

Jo

Jo portretas
Tam kur uosto dyzeliną kamštyje. Lipk supistas verslininke į troliką galėsi uostyti pensininko ekologišką bezdalą

Mmmmmmmmmm

Mmmmmmmmmm portretas
Kol valdzoi debilai ir apskretelei .tol tvarkos nebus

Dede

Dede portretas
Jus savo galveles apsimokestinkit asiloidai,kad issivalytu nuo sudo ir nesamoniu.

Gentvilui

Gentvilui portretas
Simonai, Visų pirma reikia paruošti mokėtojus, sudaryti sąlygas, kad jie turėtų iš ko mokėti. Reikia didinti žmonėms atlyginimus, pensijas iki ES vidurkio, o po to galėsite ir taršos mokesti reikalauti susimokėti. Pradedate ne nuo to galo.

Absurdas

Absurdas portretas
Neturetu zmones moket uz valdziagyviu pinigu isvaistyma, uz visokiu skyliu kamsyma. Maziau vogt ir islaidaut reiktu vyriausybei ir butu pinigu. O siuometu elektromobiliai Lietuvoje dar nereikalingi nes nera ikrovimo stoteliu daug o ir su juom toli nenuvaziuosi, tai problematiskas automobilis.

50 metu vairuojantis

 50 metu vairuojantis portretas
Tik referandumo budu vairuotojai islostu atmesdami plesikiska mokesti , panaikindami tech apziuras, kuriu nera JAV ,neseniai ir Rusija atsisake tech apziuru lengviesiems auto!!! Virs pusantro milijono vairuotoju - garantuotai laimetu referenduma!

Turčius apmokestinkit su bimbalais

Turčius apmokestinkit su bimbalais portretas
Dalbajobai su tuo kuru,jeigu aš į darbą toli važiuoju su savo golfuku,kuris nieko neteršia tai turėsiu prkti brangų kurą? asilėnai ne žmonės.

Amžininkas

Amžininkas portretas
Jo,dar vairuotojo mokestį liberastai sugalvos,priklausomai nuo amžiaus,senesni daugiau bezda ir į tualetą dažniau eina,reiškiasi teršia gamtą.

Ak logika

Ak logika portretas
Kuo senesnis auto, tuo didesnis mokestis ir vsio. Neskaitant antikvariniais numeriais. O kiek nuvažiuoji, tai jau ir taip tiek už akcizą sumoki. Tokia logika parkui atnaujinti

Normalus

Normalus portretas
Dalbajobai ir tiek. maziau tegul tasko pinigus ir nereikes nauju mokesciu rinkt. senai laikas prancuziskai, po guillotine pakist.

Bukumas neispasakytas

Bukumas neispasakytas portretas
Koks senjoras ar viska salia turintis zmogelis nuvaziuos 5000 km per metus ,kitas nusipirks masina maziau tersiancia ir pravaziuos per metus 50000 km ,tai kur logika ,kuris daugiau uzters ?

Senukas

Senukas portretas
Koks tarsos mokestis,visais laikais buvo iskaiciuotas i benzo kaina,tai akcizas,kuo daugiau pili tuo daugiau ir sumoki to tarsos mokesciu,cia gi vel duryna liaudi,parasytu metinis lauzo apmokestinimas ir viskas aisku ar priduot ar dar vazinet,kitas vel svaigsta kad moket nuo km.tai tau neapsimokes isvis turet ir vazinet,mastykit ka kalbat...

Jonas

Jonas portretas
Pusprociai ir tiek paziurekit kas per ekspertai sprendzia nieko nesupranta apie transporta

Ra

Ra portretas
Tai davai zmonem pinigus grąžinkite jai rinkot neteisėtai

Deivis

Deivis portretas
Kuom tas mokestis susijęs su taršos mažinimu? Jeigu susimokėsiu, kad ir kokia ten suma būtų, ar tie pinigai bus skirti išvalyti mano užteršą orą? Tuos pinigus geriau skirčiau savo automobilio remontui, kad jis būtų saugus ir mažiau terštų. Įdomu kiek LT gyventojų gali įpirkti naują elektrinę geldą kuri tarnaus 10 kart trumpiau ir jos kaina, eksploatavimo kaštai, utilizacija toli gražu nebus nei pigi nei ekologiškai naudinga.

Zinove

Zinove portretas
Tavo benzas teršia labiau nei dyzelis jei tu toks cainykas ir nesupranti tai tavo beda

Žinovas...

Žinovas... portretas
Būtinai didinti mokestį 1000 eurų iškart Dyzeliams smirda dūmija ūžia purtosi . Pas mane benzininis variklis ir man ramu .

Arūnas

Arūnas portretas
Parazitai, daugiau nieko.

As

As portretas
Tas mokestis gal ir reikalingas,bet jis turi but logiskas, jeigu ji reiktu moket uz tai kiek nuvaziuoji tai zmones gal ir nepyktu, bet dabar apsurdas. Turiu kabrioleta vasarai, ivaziuoju iki 2k km, turiu sena MB nuo TA iki TA max 2k km , MB mokestis metam pagal juos 960€ tai iseina su kuru 100 km-120€. Cia kosmosas, o va jeigu butu nuo nuvaziuotu km ir butent nuo sudaryto uzterstumo tai manau ta kaina butu zymiai mazesne ir adekvati

Degalu akcizai senai renkami

Degalu akcizai senai renkami portretas
Cia papildomai, kad bablo paplėšti ir panervuoti prieša

MMM

MMM portretas
Kad tik dar viena kaili nulupti nuo zmogaus. Susigriebe kad anas mokestis babkiu neatnes tiek daug, tai sumaste kita. Pasprinkite musu sunkiais uzdirbtais pinigais.

Taip

Taip portretas
Pagal ridą,būtų teisingiau.

Vytautas

Vytautas portretas
2.0litrinis motoras benzas, 114 kilovatų, į metus nuvažiuoju 7 t. maždaug. yra dar mažiau nuvažiuoja žmonės. yra žmonių , nusiperka netoli darbo butą ar išsinomuoja ir į darbą pieškomis vaikšto....Kitas įmetus kokia gal fyrmos auto prasuks į metus po 30 000km., ir visi mokėsime bendrą sumą ? Žiūrėkite blogerį GRIMUARE, tailande gyvenantį, jis suprato dar laiku kas laukia mūsų......tepė slides į tenais

...

... portretas
tietavo konservatoriai keturis kart didesni kolchoznikai negu tavo taip nekenčiamas karbauskis

>

> portretas
Kolchozniku padchalujams,-Kas IVEDE(jau mokat) auto "registracijos "oro" mokesti",KAS,jei ne mentelio-kolchozniko saika !!! P.S Akzias,jei jau taip nori "tarsos mokescio !?",puikiausiai VEIKIA,-daugiau vaziuoji(tersi?)-daugiau pili-daugiau moki !!!???Ir, Akcizo "mokescio" apskaita,JAU,veikia,reiskias nieko nereikia "kurti-stegti",sistema veikia !?Bet matomai libersatai ketinantys iprudyti "nauja mokesti",turi kitu planu,-kirsinti zmones !?

Faktai rodo

Faktai rodo portretas
Idiotai su visais tais branginimais,įpatingai kuro,nes jis ir taip brangs be proto o čia dar kažkokie debilai siūlo didinti akcizą,nepamirškit kad viskas laikosi ant kuro kainos.Tinkamiausias būtų ekologinis už kw kuris tiktų ir turčiams,nori draskytis,nori prabangos-mokėk,o nuo galios ir tarša.Ir tai proto ribose,NORS VALDŽIA JO NETURI.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš manau reikia iš kalėjimų išleisti daktarus ,agurkinius ir kitus reketininkus jie yra nekalti ,dabar valdzioje yra įteisinti rekėtininkai ,kurie visokiais būdais apiplėšinėja vargšus ,taip vargšus,juk skaitėte piniguočio komentarą ,kad reikia jam stovėti kamštyje ir uostyti co2.,kuris pritaria apiplėšimams.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tai kad šie dabartiniai ir planuojami mokesčiai nieko bendro su ekologija ir oro tarša neturi, tik eilinis biudžeto papildymas. Dabar mokėdami už degalus akcizo mokestį o nuo to mokesčio dar sumokame ir PVM mokestį tai jį ir panaudokite aplinkosaugai tai bus labai teisinga. Kaimuose visuomeninis transportas, medicina, švietimas, jau nekalbu ape kultūrą, visiškai sužlugdytas ir dar nori apmokestinti vienintelį egzistavimo šaltinį asmeninį transportą. Ponai politikieriai, su prikimštomis savo mašnomis, galvokite biskį apie kaimo žmogų.

H

H portretas
Nesąmonių nesąmonė . Kas per metus pravažiuoja 10000 ,kas 1000 , o kas ir daugiau arba mažiau . Mokestis vienodas . Biurokratai visai jau iškvailėjo . Laikas valstybei įvesti biurokrato mokestį koki 30 procentų nuo atlyginimo . Priedo po kiekvieno kvailo pasiūlymo dar 10 procentų

Senis

Senis portretas
Visus konservastus ir liberastus reikia persodinti ant asilų, tai Lietuvėlėje oras būtų švaresnis!

CHUNTA VALDO JUS

CHUNTA VALDO JUS portretas
Koncervų propogandonai dirba išsijuosę,kaip gražiau pateikti mokesčius žmonėms,nes gi trūksta pinigų 4000-5000 landsbergiuko demokratijos įvedinėjimo vaisių migrantų pavidalu išlaikymui.Be to koncervatoriai ruošiasi tylia pavogti paskutinį likusį žmonių turtą,privatizuoti paskutines likusias įmones priklausiančias valstybei,tai yra Klaipėdos uostą,geležinkelius,elektros tinklus ir t.t.Landsbergistų mafija užvaldys visą Lietuvos turta,tad paprastiems beliks bėgti iš Lietuvos neatsisukus.

Žemaitis

Žemaitis portretas
Vienas gerai - mano vaikai šioje išsigimėlių valdomoje šalyje negyvens.

,,,

,,, portretas
renkat landbergiu siuksles i valdzia ir norit tvarkos?jie visada griove lietuvos valstybe...ka rinkot. ta ir turit..

Kaimietukas

Kaimietukas portretas
Ne atsikvošėjo, o pamatė, kad dar permažai nuo tautos kailį nulupa. Kiek jau straipsnių žiniasklaidoje buvo, kad lietuvių santaupos bankuose auga? Daug. Tai va, riekia kažkaip jas iš gyventojų ištraukti, todėl ir moki: taršos mokestį, nes važinėji automobiliu; šiukšlių išvežimo mokestį, nes turi nekilnojamojo turto ir nesvarbu, kad ten sugeneruojama ir išvežama lygiai0 šiukšlių (yra stogas - mokėk už šiukšles) ir t.t. Pinigų atėmimas iš visuomenės vykta pasauliniu mastu. Tik tai vadinama krize sukelta pandemijos

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Iteisintas ir Oficelius REKETAVIMAS valtybes mastu.Mokeka arba Nevaziuosi paprasta.O kur tie pinigai nusesta klausimas.

ir toliau

ir toliau portretas
balsuookit uz konservas...

Ne kvaiiliams

Ne kvaiiliams portretas
Geda butti kauno dienos darbuotoju... Vietoj viesojo intereso gynimo, tapo koloborantais... Primenu, automobilio tarsos mokestis (taip pat ir keliu mokestis) jau seniai itrauktas i akcizo kaina. Tik kadangi sis mokestis nebuvo atskiru pavadinimu koloborantai "pamirso" kad buvo itrauktas. Ta irodyti gali tas, kas priena prie TV ar laikrasciu archyvu. Tada buvo nuspresta, kad bus teisingiau, kad kas vazineja daugiau, tas ir mokes daugiau per kuro akciza .... Greitai mokesite uz teise gyventi... Geda gyventi lietuvoje, kur negerbiami nei tevai, nei seneliai... kur zmogaus issilavinimas jau beveik nesiskiria nuo ..."laukinio" ...

Cha

Cha portretas
Žlungančios vakstybės jokie nauji mokesciai neisgelbės. Va, jei apmokestintų įkvepiama brangios tevynes ora- butų visai kas kita. Moketų visi, nuo mažo iki seno. Atsirastų daug pinigėlių.....

Ministro liberalo Gentvilo logika ? !!!

Ministro liberalo Gentvilo logika ? !!! portretas
Didiname miškų kirtimą , bet įvedame kasmetinį auto mokestį ? ??? !!!! Lauk bet kokį belogį liberalumą iš seimo . Libetkonservatų vieta politiniame šiukšlyne .

Pataikauja rusams

Pataikauja rusams portretas
Kėdainių rajone užpilta žemė radioaktyviom fosfogipso atliekom Gentvilai

Auto

Auto portretas
Turėjau "laimės" sumokėti automobilių registracijos mokestį. Kadangi jis rinktas (galimai) neteisėtai, todėl turės būti atšauktas. Kai tik bus atšauktas, kreipsiuos dėl neteisėtai sumokėto mokesčio susigrąžinimo.

A.

A. portretas
Gentviliuk jei neatsimeni tai paklausk tėvo. Kai Lietuvoje įvedinėjo kuro akcizą tai analogišką siūlomam dar LTSR buvusį automobilių mokestį panaikino ir visi su tuo sutiko. Tai dabar įvedant tą mokestį vėl reikėtų panaikinti kuro akcizą, nes bus neteisėtas dvigubas apmokestinimas.

Jau dabar mokesčiai įskaičiuoti į kuro kainą.

Jau dabar mokesčiai įskaičiuoti į kuro kainą. portretas
Gal papildomus mokesčius įvesti taršesniems automobiliams, pvz dyzeliniams.

Taip , valstiečių

Taip , valstiečių portretas
valdymas , jų partinė programa Lietuvai akivaizdu buvo geriausi . Be išorinių fobijų , nuosaikus mokesčių , kainų atžvilgiu ir puikus vidaus - žmonių gerbūvio gerinimas . Žmonės atsigavo , o ką dabar padarys liberkonservatų + laisvų valdymas ? Sužlugdys , vėl nuskurdins ? politiniai veidmainiai ..

Liberalumas Aplinkos ministro Gentvilo siūbuoja ? :)

Liberalumas Aplinkos ministro Gentvilo siūbuoja ? :) portretas
Posėdyje taip pat bus aptariamas aplinkos ministro sprendimas su niekuo nederinus PADIDINTI METINĘ KIRTIMŲ NORMĄ valstybiniuose bei krašto apsaugai skirtuose miškuose net 1,2 mln. kubinių metrų.

...

... portretas
gerai runkeliams,negeras buvo karbauskis turėkit geresnį

Marius

Marius portretas
Tipinė Lietuva - veidmainių, melagių ir kreivų veidrodžių karalystė. Viskas "vardan Tos"....

Jonas

Jonas portretas
Pidaru gauja neapsiramins, kol paskutines kelnes nuo zmoniu ne numaus. Svolociai. O dar laukia dizelino akcizu didinimas

Tauta

Tauta portretas
Cia tas kur Melnragej laiptai ant zmogaus užkrito? Kur is apleisto namo kotedzus statosi. Kur va zmogus dirba darbus

kuo greičiau

kuo greičiau portretas
visi ponai mažina algas, jei kabinetams baidai netinka malonekite pirkti už savus./

Blė

Blė portretas
Parazitai dar nepriėdę, tai tegul dabar sugrąžina neteisėtus mokesčius, vagys

Liberalas Aplinkos ministras Gentvilas

Liberalas Aplinkos ministras Gentvilas portretas
siautėja ? Liberalumas nebežino kaip dar pakraustyti žmonių kišenes ? PIŠ vyriausybė pati blogiausia !!!

X

X portretas
Valstybės reketas prieš tautą tai banditizmas tai baisu kas valdo

Yes

Yes portretas
Biurokratai taip užveržė smaugvirvę, kad net atsiranda nuomonių, kad būtų teisinga dar padidinti degalų kainą... Smaukite nuolankius vergus ir didinkite sau atlyginimus, o didingieji tautos išrinktieji...

Kostas

Kostas portretas
Tegyvuoja GEROVĖS valstybė!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių