Pereiti į pagrindinį turinį

Nepaisant gandų, Kauno centrinio pašto rūmų neparduoda

2012-04-25 15:50
Nepaisant gandų, Kauno centrinio pašto rūmų neparduoda
Nepaisant gandų, Kauno centrinio pašto rūmų neparduoda / Tomo Raginos nuotr.

Kauno centrinio pašto darbuotojai šnabždasi, kad esą rengiamasi privatizuoti jų dabartinę buveinę, bet vadovai teigia, kad vyksta tik vidiniai pertvarkymai.

„Daug kas iš darbuotojų mano, kad greitai būsime perkelti į kitas patalpas, o patrauklioje vietoje įsikūręs Centrinio pašto skyriaus pastatas bus parduotas“, – kalbėjo viena nenorėjusi sakyti savo vardo ir pavardės darbuotoja.

Kalbos apie paveldo apsaugos sąrašuose esantį vieną gražiausių Kauno centro pastatų kyla ne pirmą kartą. 2006 m., kai „Lietuvos paštas“ buvo reorganizuotas į akcinę bendrovę, kalbėta, kad įmonė rengiama privatizacijai, o investuotojus turėtų suvilioti patraukliose šalies miestų vietose esantys pastatai. Kiek vėliau tokias kalbas vėl pakurstė Susisiekimo ministerijos pareigūnų vizitai į Kauno centrinį paštą ir sudaromi parduotinų įmonės nekilnojamojo turto sąrašai.

Susiekimo ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėjas Arūnas Malinovskis tvirtino, kad nėra jokių Kauno centrinio pašto rūmų privatizavimo planų. „Tai tikrai nepagrįsti gandai“, – užtikrino jis.

„Lietuvos pašto“ Pašto operacijų tarnybos projektų vadovas Domas Sabaitis paaiškino, kad kalbas galėjo sukelti planai iškeldinti pašto padalinį, teikianti pašto kurjerių paslaugas. „Pastaruoju metu sparčiai didėja siuntų, todėl Lietuvos paštas svarsto galimybę perkelti kurjerius į didesnes ir patogesnes patalpas“, – teigė jis.

Taip pat vadovas akcentavo, kad kurjerių automobiliams ankštuose kiemuose nepatogu judėti ir krauti siuntinius.

D.Sabaitis tvirtino dar nežinantis, kur bus perkeltas Centrinio pašto rūmų priestate įsikūręs padalinys. Taip pat dar nežinia, kam bus pritaikytos ištuštėjusios patalpos.

Kauno centrinio pašto rūmai vertinami kaip vienas svarbiausių tarpukario modernizmo ir vadinamojo tautinio stiliaus dermės pavyzdžių, kurį sukūrė architektas Feliksas Vizbaras.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra