Sekmadienį uostamiesčio gatvės prisipildė tūkstančiais "Vilties bėgimo" dalyvių, kurie taip reiškė paramą sergantiesiems onkologinėmis ligomis. Klaipėdoje, švenčiančioje savo 770 metų sukaktį, renginys startavo 15-ąjį kartą.
Per dvejus metus miestui įsiskolino jau ne tik jaunieji sportininkai, bet ir kitų neformaliojo ugdymo įstaigų auklėtiniai. Moksleivių, su kuriais buvo nutrauktos ugdymo sutartys, įsiskolinimai pernai viršijo 114 tūkst. eurų. Savivaldybės taryba turėtų nustatyti šių skolų išieškojimo tvarką, o beviltiškas skolas nurašyti.
Uostamiestyje atsidarė pirmasis stacionarus dalinimosi daiktais punktas – mainų stotelė "Imk", kurią įkūrė Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC). Jau nuo pat pirmosios stotelės atidarymo dienos į ją skubėjo daugybė žmonių, norinčių atiduoti arba pasiimti daiktus.
Klaipėdos policija trečiadienį nuo pat 7 val. ryto piko metu iš toli stebėjo, kas pažeidžia Kelių eismo taisykles (KET) ir važiuoja vadinamąja A juosta, pranešama LNK reportaže.
Kone matematikos formulę primenančia skaičių kombinacija "77=770" šįkart pavadinta paroda slėpė gilesnę prasmę. Pasirodo, 770 metų sukaktį minėsiančioje Klaipėdoje gyvena 77 tautų žmonės. Ta proga Klaipėdos apskrities I.Simonaitytės viešojoje bibliotekoje eksponuota tautinių kostiumų paroda.
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas skelbia vietos gyventojų apklausą dėl sovietinių karių memorialo ateities. Apklausoje tiek rašytine, tiek elektronine forma gali dalyvauti tik balso teisę turintys uostamiesčio gyventojai.
Nuo Rusijos invazijos pradžios į Ukrainą Klaipėdoje ir aplinkiniuose miestuose įsikūrė per 6 tūkst. karo pabėgėlių, tad jau kelias savaites jaučiamas nuomojamų butų trūkumas. Uostamiesčio savivaldybė rezerve dar turi socialinių būstų, tačiau nuomininkas, norėdamas jį gauti, turi turėti darbą.