Ukmergės teismas ketvirtadienį nutraukė administracinę bylą advokatui ir dar dviem asmenims, kurie buvo kaltinti neteisėtai vežę nušautą taurųjį elnią.
Aplinkosaugininkai Kėdainių rajone sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį, iš pareigūnams jau žinomo vyro konfiskuotas neteisėtas medžioklinis ginklas su duslintuvu, taip pat ir medžioklei naudotas visureigis.
Už neteisėtai sumedžiotą vaikingą briedę teks sumokėti beveik 10 tūkst. eurų, gresia prarasti medžiotojo bilietą, antradienį pranešė aplinkosaugininkai.
Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Anykščių rajone nustatė du asmenis, teisėtai sumedžioto suaugusio šerno patino neįrašiusius į medžioklės lapą.
Biržų rajone aplinkosaugininkai nustatė neteisėtai šernę nušovusį medžiotoją, iš jo paimtas medžioklinis šautuvas, visureigis, gresia bauda, jam teks atlyginti žalą gamtai.
Praėjęs savaitgalis Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas buvo itin darbingas. Aplinkosaugininkai nustatė medžiotoją, neteisėtai sumedžiojusį stirnos jauniklį, du tinklininkus ir vieną neblaivų asmenį medžioklėje.
Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai naktį į ketvirtadienį Klaipėdos rajone nustatė asmenį, tamsiuoju paros metu neteisėtu būdu nušovusį stirnos patiną. Už tai pažeidėjas sumokės beveik 3500 eurų.