Astrologinė prognozė sausio 13–19 d.

AVINAS

Savaitės pradžia užvers nelengvais darbais, o gal ir didele atsakomybe. Jeigu jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, ruoškite įtikinamus argumentus. Nuo savaitės vidurio įvairiai gali krypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo arba meilės. Jums gali pavykti atgaivinti nutrūkusį ryšį, sutvarkyti seną reikalą, pasiskolinti pinigų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje seksis daryti įspūdį dominantiems asmenims. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas. Galimas pasiūlymas ir dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio. Turbūt išleisite vieną kitą eurą savo įvaizdžiui patobulinti. Savaitgalį pajusite stiprų norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso. Venkite negatyviai reaguoti, jei partneris ar kitas pašnekovas turės kitokią nuomonę bei planus.

DVYNIAI

Šią savaitę stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų ir aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti. Neatidėkite, jei reikia ką nors suremontuoti, pataisyti. Toli siekiančių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys, pasiūlymas. Tik nederėtų rizikuoti šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo. Savaitgalį atsiras nenumatytų darbų. Atsargiai elkitės su elektra ir kelyje.

VĖŽYS

Šią savaitę profesinė situacija nekels nerimo, jeigu viskas klostosi taip, kaip suplanuota. Jausitės sumanūs, išradingi, atrodys, kad tuoj išpildysite ne vieną savo norą. Jums turėtų pavykti sėkmingai išlaikyti egzaminą, susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Vis dėlto numatoma ir tam tikrų iššūkių, konkurencija. Svarbu kažko svarbaus nepradėti nepasirengus, neturint galimybių tęsti. Savaitgalį skirkite meilei, pramogoms.

LIŪTAS

Šią savaitę ypač didelę vertę jums turės darbas, kūryba, turbūt teks rūpintis pajamų šaltiniais, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba pasitaikys keistų nesusipratimų su suinteresuotais asmenimis, partneriais ir pan. Kažkas gali jus išvesti iš teisingo kelio, supainioti mintis ir planus. Savaitgalį skirkite šeimai, buičiai, pasidžiaukite asmenine erdve, užuot kur nors lėkę iš namų.

MERGELĖ

Šią savaitę turėtų padaugėti kūrybinės energijos ir palankių galimybių. Gali įsikūnyti kai kurie projektai. Galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Regis, vienas žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, nuteiks kelionei, meilei ar kt. Savaitgalį atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos ir rimtai pasimokykite, jei jūsų laukia egzaminas, prezentacija. Saugokite savo ir kitų sveikatą, nesukelkite avarinių situacijų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir praeities prisiminimų. Regis, mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Galbūt stengsitės manipuliuoti informacija ir žmonių nuomonėmis. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę spręsti organizacinius ir nuosavybės klausimus. Jeigu nenorite problemų, turite būti atidūs ir rūpestingi.

SKORPIONAS

Šią savaitę jūsų mintys suksis apie verslą, politiką, pareigas, kolektyvą. Galbūt teks įtemptai mokytis. Kai kurie susitikimai ir gauti pasiūlymai bus įdomūs, nekasdieniški. Regis, bus progų iš aplinkinių pasisemti įkvėpimo. Tačiau galimos ir pernelyg optimistinės viltys. Nuo savaitės vidurio jau stokosite energijos, ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykitės vidinio balso.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jus labai domins tolimos kelionės arba studijų klausimai. Galbūt teks įrodinėti savo projektų, darbų vertę, tikslus arba sukti galvą, kaip įvykdyti rimtą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas ir finansinė situacija. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Pravartu labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Jeigu tai ignoruojate, savaitgalį galite pasijusti nekaip.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pajusite atsakomybės naštą dėl savo priimtų sprendimų. Galimas rimtas pokalbis, dėl kurio susijauks kai kurie jūsų planai. Jausite įtampą dėl psichologinių arba finansinių priežasčių. Turbūt neramiai reaguosite į besiartinančias permainas ar numatomą egzaminą, kelionę. Svarbiuose reikaluose nesivadovaukite emocijomis. Savaitgalį nevenkite bendrauti, dalyvauti viešuose susibūrimuose. Galite išgirsti įdomių naujienų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite įsitempę, visur įžvelgsite slaptų priešų, pasalūniškų provokacijų. Verčiau nerizikuokite imti kyšių ar kitaip naudotis tarnybine padėtimi. Galite išleisti per daug pinigų, todėl mėginkite iš anksto susidaryti pajamų ir išlaidų planą bei jo laikytis. Regis, teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Savaitgalį venkite konfliktų.

ŽUVYS

Šią savaitę padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti, netgi konkuruoti. Ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų. Būsite linkę suvokti, pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Geras metas ieškoti pelningesnio užsiėmimo. Savaitgalį būsite nusiteikę vykti į ekskursiją, renginį ar pasimatymą. Kelyje gali pasitaikyti problemų. Būkite atidūs vairuodami.NAUJAUSI KOMENTARAI

sidonijai kullikauskienei

sidonijai kullikauskienei portretas
Turėsi nemalonumų iš VMI ,FNTT
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių