Astrologinė prognozė spalio 5-11 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje gali pavykti rizikingas projektas ar investicija, tačiau tai kainuos. Svarbu kuo realiau įvertinti aplinkybes, kitų žmonių motyvus. Jeigu turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, ramybės nesitikėkite. Pravartu pasisaugoti žalos dėl neatsargumo, skubėjimo kelyje, netinkamo elgesio viešumoje. Jei savaitgalį sumanysite pramogauti, bus smagu. Tik nepraraskite saiko.

JAUTIS

Šią savaitę nerimo kels konkurentai, oponentai, ypač jei siekiate tų pačių laimėjimų, pozicijų. Galbūt situacija bus tokia, kad kiti žmonės stengsis jumis pasinaudoti ar elgsis nemoraliai. Galimas kompetencijos ir reputacijos išbandymas. Savaitgalį noriai diskutuosite įvairiomis temomis. Kiek sunkiau seksis tvarkyti su technika, pervežimais. Daugiau laiko skirkite artimiesiems, pasidžiaukite gamta.

DVYNIAI

Susirūpinimas dėl sveikatos, intrigų, finansų niekur nedings visą savaitę. Galite patirti spaudimą grąžinti skolą, atlyginti žalą. Lengva pasiduoti nevykusiai pagundai ir tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais. Derėtų pasirūpinti savo materialinių pozicijų sutvirtinimu, verslo reikalais. Savaitgalį bus sunku atsispirti pagundai smaguriauti, išlaidauti. Galbūt sulauksite svečių, dalyvausite iškyloje.

VĖŽYS

Šią savaitę tikriausiai nerimausite dėl artimo žmogaus, draugo, vaiko ar savo sveikatos arba situacijos. Turėtumėte pasisaugoti galimo užsikrėtimo, traumos ir pasitikrinti sveikatą, jei tai aktualu. Regis, įtampą kels intrigos ir konkurencija darbe, politikoje. Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti, nekonfliktuokite. Jūsų palaikymas kažkam būtų lyg balzamas sielai.

LIŪTAS

Šią savaitę neturėsite laiko atsikvėpti nuo įvairių reikalų ir kontaktų. Būsite visuomeniškai aktyvūs, daug bendrausite. Turbūt įgysite populiarumo, padaugės bendraminčių. Tik nepadarykite lemtingos klaidos, jei mėginate suderinti nesuderinamus dalykus, laviruojate tarp dviejų ugnių. Jūsų problemos ir nervingumas gali negatyviai veikti aplinkinius. Pasisaugokite avarijų, traumų, infekcijų. Savaitgalį emocijos banguote banguos.

MERGELĖ

Darbinga, informatyvi savaitė. Jeigu gerai jaučiatės, darbai tirpte tirps rankose (ir kompiuteryje). Svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką ir mobilizuoti savo valią. Būkite ypač atidūs kelyje. Dėl mylimo žmogaus, vaiko situacijos ar poreikių gali kiek suplonėti piniginė. Savaitgalį padidės infekcijų rizika. Nekaip galite jaustis ir dėl kitų priežasčių. Pakankamai laiko skirkite poilsiui, asmeniniams poreikiams.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę aktualūs gali būti finansiniai reikalai, dokumentai. Vieni užsiims inventorizacija, kiti teiks finansines ataskaitas, treti tvarkysis draudimą, paveldėjimą, paskolų klausimus. Galbūt teks bendrauti su bankininkais, anstoliais ar net bylinėtis. Jeigu tarpininkaujate kitiems, galite sulaukti pretenzijų. Savaitgalį galėsite įvertinti, ar pasiteisino jūsų pastangos ir investicijos. Būsite nusiteikę veržtis į viešumą, dėmesio centrą.

SKORPIONAS

Gana prieštaringa savaitė. Veiklumo ir ryžto šiek tiek stokosite, ir tuo gali mėginti pasinaudoti konkurentai, oponentai. Regis, kai kurie jums svarbūs asmenys elgsis neįprastai. Suabejosite, ar jie jus palaiko, ar galite pasitikėti. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils arši konkurencija. Galite rinkti informaciją aktualiu klausimu. Savaitgalį nesielkite taip, tarsi savo dalyvavimu kažkam teiktumėte malonę.

ŠAULYS

Ši savaitė gali išryškinti sveikatos sutrikimą. Nemaža rizika užsikrėsti ir užkrėsti kitus. Jeigu ketinate dalyvauti sporto varžybose ar pramoginiame renginyje, naudokite apsaugos priemones ir apskritai įvertinti situaciją. Stenkitės išsaugoti partneriškus santykius, draugystę. Neskatinkite vaikų elgtis rizikingai. Savaitgalį būsite linkę ir išlaidauti, ir filosofuoti, politikuoti. Regis, turėsite galimybę ištrūkti iš rutinos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę darbas, politika, vaikų ugdymas reikalaus ypatingo dėmesio. Iš jūsų gali būti laukiama rimtų, atsakingų pasiūlymų ir veiksmų, tačiau tam gali prireikti nemažos profesinės kompetencijos ir patirties. Nesistenkite visko tempti vieni. Stenkitės pasinaudoti suteikta informacija, mokykitės iš svetimos patirties. Neliekite savo negatyvių emocijų artimiesiems, nes tai grįš stipriu bumerangu. Saugokitės ugnies.

VANDENIS

Šią savaitę gali būti nenuspėjamų situacijų. Galite susirūpinti sveikata, eismo įvykiu arba gauti darbo pasiūlymą. Jei norite šį tą išsiaiškinti ar laiku atlikti, neatidėliokite. Kai kurie klausimai reikalauja skubių sprendimų. Tačiau skuba gatvėje nieko gero nežada. Savaitgalį jums gali pavykti pasipuikuoti savo sugebėjimais ir kažką sužavėti. Saugokite sveikatą ir neignoruokite keistų simptomų, jeigu jų pajustumėte.

ŽUVYS

Šią savaitę turbūt neišvengsite rūpesčių dėl namų ir artimųjų, kuriems nelabai sekasi. Galbūt didės įtampa dėl numatomų reformų, klibančių pozicijų. Yra tikimybė, kad, per daug išsikalbėję, prasitarsite apie tai, ką turėtumėte nutylėti. Savaitės pabaigoje elgsitės taip, tarsi būtumėte ištroškę dėmesio. Kita vertus, abejosite dėl mylimo žmogaus ištikimybės ir dėl draugų, kolektyvo narių ketinimų, savo populiarumo. Saugokite sveikatą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių